Czarna zabudowa pod umywalki

Elegancka i gustowna łazienka. Sprawdź nasze meble łazienkowe na wymiar!
Poznaj naszą realizację

Szafki pod umywalki zostały wyposażone w funkcjonalne szuflady poziome oraz w widoczną z lewej strony dużą szufladę przeznaczoną na kosz na pranie. Taki układ gwarantuje wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie akcesoriów łazienkowych i doskonałe zamaskowanie niepożądanych rzeczy. Korpusy szafek zostały wykonane z płyty laminowanej w kolorze czarnej perły, natomiast fronty to polakierowana płyta na matowo w kolorze czarnym. 

Zastosowanie systemu tip-on pozwoli na otwarcie szuflad bez uchwytów. Wystarczy krótki nacisk na front, aby szuflada wysunęła się bez zbędnego wysiłku.

5/5 - (1 vote)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Czarna zabudowa pod umywalki

Białe meble łazienkowe do toalety
Meble do łazienki

Białe meble łazienkowe do toalety

Mała szafka pod umywalkę wraz z szafką nad geberitem tworzą komplet mebli łazienkowych na wymiar. Biały kolor frontów optycznie powiększył niewielką przestrzeń łazienkową.

Sprawdź »
Meble na wymiar

Beżowy zestaw łazienkowy

Do małej łazienki udało się nam stworzyć zestaw mebli w postaci szafki pod umywalkę oraz szafki nad geberitem. Komplet łazienkowy na wymiar perfekcyjnie wyposażył przestrzeń łazienkową.

Sprawdź »
Zabudowa mebli łazienkowych kraków
Meble do łazienki

Zabudowa wnęki w łazience

Tym razem wykonane w łazience ścianki istniejące zostały znakomicie zamknięte za pomocą frontów z czarnej płyty laminowanej. Pełna i pojemna zabudowa idealnie wypełniła róg przestrzeni łazienkowej.

Sprawdź »
Meble do łazienki

Drewnopodobny komin z oświetleniem LED

Wykonany przez nas komin z płyty laminowanej drewnopodobnej, w sposób perfekcyjny maskuje murowany komin wentylacyjny. Pionowy pasek ledowy oświetla przestrzeń i nadaje ciepły i przyjemny klimat.

Sprawdź »