Podwieszama szafa drenopodobna

Podwieszana szafa drewnopodobna do przedpokoju

Propozycją do przechowywania wierzchniej odzieży jest podwieszana szafa drewnopodobna na wymiar. Dzięki podwieszonej konstrukcji zyskujemy dodatkową otwartą przestrzeń na chowanie obuwia.
Poznaj naszą realizację

Podwieszana szafa drewnopodobna to projekt, jaki stworzyliśmy na specjalne zamówienie w Krakowie. Stworzyliśmy szafę na wymiar z płyty laminowanej, jak również elementów lakierowanych. Celowe połączenie dwóch dekorów świetnie komponuje się z kolorystyką zabudowy kuchennej, która znajduje się tuż obok. Zastosowaliśmy gładki bok lakierowany na matowo z lewej strony szafy, natomiast zarówno drzwi otwierane jak również środek szafy wykonane z płyty laminowanej drewnopodobnej. Otwarcie drzwi szafy za pomocą systemu tip-on, pozwala na dyskretne otwarcie frontu, bez konieczności montowania uchwytów. Jest to świetna opcja gdy chcemy ukryć sposób otwierania i uzyskać gładką jednolitą powierzchnie frontów. Skrzydła drzwiowe zostały zamontowane za pomocą zawiasów z integrowanym domykiem firmy BLUM.

Szafa w typie zabudowy w pełnych kontenerkach, z plecami z płyty hdf pozwoliła na zamocowanie trwałe funkcjonalnych półek, jak również metalowego drążka na różnego rodzaju kurtki bądź płaszcze. Całość tworzy zwartą bryłę, na stałe zamocowaną do ściany, niezbędną do magazynowania odzieży wierzchniej.

Podwieszana szafa drewnopodobna zdjęcia:

5/5 - (2 votes)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Podwieszana szafa drewnopodobna do przedpokoju

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi
Zabudowa w pokoju

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi

Obszerne wnęki w mieszkaniu są doskonałym miejscem na schowek, spiżarnie czy przechowywanie rowerów. Możliwość zamknięcia wnęki jest nieograniczona, nasz klient wybrał opcję z drzwiami otwieranymi, w kolorze dopasowanym do ścian w pomieszczeniu.

Sprawdź »
Biała zabudowa w pokoju meble na wymiar
Biurka i stoły

Zabudowa wnęki szafami wraz z częścią biurową

Biała zabudowa wnęki w sypialni to nasza najnowsza realizacja. Kompleksowe wykończenie całej ściany meblami na wymiar, pozwoliło na uzyskanie zabudowy 2w1. Jedna z części zabudowy to przestrzeń biurowa, natomiast druga to dwie pojemne szafy na przechowywanie odzieży. Całość wykonana w dwóch wersjach kolorystycznych, które tworzą spójny i stylowy projekt.

Sprawdź »
Zabudowa gardroby z lamelami
Zabudowa w pokoju

Zabudowa z ukrytym wejściem do garderoby i lamelami

Za pomocą płyty laminowanej udało się wydzielić osobne pomieszczenie jakim jest garderoba. Niepozorna ścianka złożona z regału, lameli, lustra i otwieranych drzwi stworzyła wejście do pomieszczenia zwanego garderobą, a dalej do łazienki. Zastosowanie płyty laminowanej do wykończenia ściany i wejścia okazało się strzałem w dziesiątkę!

Sprawdź »