Kuchnia szara z loftowymi elementami

Kuchnia szara z loftowymi elementami

Nowoczesna i praktyczna kuchnia to kolejna propozycja od firmy Mubli. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Fabrycznej w Krakowie. Minimalistyczne wykończenie frontów przełamane dodatkami loftowymi dało efekt stylowej zabudowy kuchennej.
Poznaj naszą realizację

Zabudowa kuchenna wykonana na wymiar daje możliwość idealnego dopasowania mebli do istniejących ścian w budynku, jak również możliwość wypełnienia powstałych wnęk, co wiąże się z uzyskaniem większej przestrzeni do magazynowania. W przypadku tej realizacji, powstałą wnękę udało się zagospodarować w sposób perfekcyjny, zabudowując sprzęty AGD w postaci mikrofalówki i piekarnika oraz stosując wysoki kosz cargo. Pozostała przestrzeń górna to funkcjonalne szafki do przechowywania.  

Górna część zabudowy kuchennej to szereg szafek wiszących z podziałem na dolne i na górne szafki, zgodnie z podziałem frontów. Dzięki takiemu podziałowi udało się przeprowadzić i zamaskować rurę wentylacyjną prowadzącą do okapu. Część górna pawlaczowa otwierana do góry w formie klap za pomocą siłowników gazowych, natomiast część dolna otwierana na bok za pomocą wysuniętego frontu 1cm poniżej linii korpusu. W szafkach górnych znajdziemy również okap do zabudowy, umieszczony bezpośrednio nad płyta indukcyjną.
Dekoracyjnym elementem w górnej zabudowie jest wisząca szafka stalowa, wykonana na wymiar z profili stalowych 2×2 cm, wypełniona półkami lakierowanymi w kolorze fontów. Otwarta szafka stalowa w stylu loftowym jest idealnym miejscem na umiejscowienie dekoracyjnych elementów zdobiących całe mieszkanie.

Dolna część kuchni to szafki stojące, od prawej strony znajduje się lodówka w zabudowie, szafka zlewowa, zmywarka do zabudowy, szafka z trzema pojemnymi szufladami oraz szafka z koszem cargo pod stolikiem wraz z szufladą nad stolikiem. W dolnej części znajdziemy również stolik na wymiar, który został perfekcyjnie wpasowany w dolną zabudowę meblową. Stolik na wymiar może pełnić funkcje dodatkowego blatu roboczego, bądź może być niezależnym stołem jadalnianym. Takie rozwiązanie sprawdza się genialnie w mniejszych mieszkaniach typu kawalerka. 

Kuchnia z frontami lakierowanymi na szary mat wraz z czarnymi uchwytami, świetnie prezentuje się z loftowymi elementami w postaci szafki wiszącej oraz nogi do stołu. Elementem przełamującym szarość frontów jest drewnopodobny blat, zarówno na pokrycie szafek dolnych jak i stołu jadalnego. Blat drewnopodobny cudownie prezentuje się z jasnym wykończeniem zabudowy kuchennej. 

Zdjęcia z realizacji kuchni (Kraków):

DANE TECHNICZNE:

– układ w linię prostą

Fronty:
– kolor szary RAL 7047, lakierowane na mat

Sposób otwierania:
– uchwyty relingi czarne
– fronty wypuszczone 1cm poniżej linii korpusu  

System szuflad i zawiasów:
– standard: GTV 

System otwierania szafek górnych:
– fronty otwierane na bok: zawiasy BLUM wraz zintegrowanym cichym domykiem
– front otwierany do góry: siłownik gazowy

Wypełnienie przestrzeni pomiędzy szafkami górnymi a blatem:
– płytki (zakres klienta)

Ledy:
– tak, o odcieniu ciepłym

Dodatkowe informacje:

Wyspa Blat Egger H3730 ST10 Hikora naturalna
Wyspa: Blat Egger H3730 ST10 Hikora naturalna
RAL 7047
Fronty matowe:
– kolor szary RAL 7047
5/5 - (1 vote)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Kuchnia szara z loftowymi elementami

Biało-czarna kuchnia z drewnopodobnymi elementami
Kuchnie na wymiar

Biało – czarna kuchnia z drewnopodobnymi elementami

Nowoczesna kuchnia z wyspą wolnostojącą to doskonałe połączenie dla miłośników prostoty i poczucia przestrzeni. Realizacja zabudowy kuchennej odbyła się na ul. Władysława Łokietka w Krakowie. Klasyczne połączenie czerni z bielą, przełamane drewnopodobnymi elementami, zawsze prezentuje się rewelacyjnie!

Sprawdź »
Kuchnia z frontami sztukateryjnymi i z lustrem
Kuchnie glamour

Kuchnia z frontami sztukateryjnymi i z lustrem

Kuchnia z frontami sztukateryjnymi to Bestseller sezonu 2023 r. Zestawienie szarych frontów z drewnopodobnymi zawsze prezentuje się świetnie i nowocześnie. Połączenie dwóch różnych blatów nadało całej realizacji ciekawy i nietuzinkowy wygląd. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Banacha w Krakowie.

Sprawdź »
Zielona kuchnia na wymiar glamour
Kuchnie glamour

Zielona Kuchnia Glamour ze złotymi elementami

Kolejna propozycja od firmy Mubli to Zielona Kuchnia Glamour. Cudowne frezowane fronty na indywidualne zamówienie klienta prezentują się znakomicie w zestawieniu ze złotymi dodatkami. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Przybyszewskiego w Krakowie. Zarówno projekt jak również wykonanie mebli na wymiar zostały dopasowane w 100% do wymagań klienta.

Sprawdź »