Biała kuchnia w połysku z drewnopodobnym kominem i wyspą

Biała kuchnia w połysku z drewnopodobnym kominem i wyspą

Elegancka a zarazem nowoczesna kuchnia to kolejna propozycja od firmy Mubli. Zabudowa kuchenna została wykonana na ul. Kazimierza Wielkiego w Krakowie. Klasyczne zestawienie białych frontów z czarnym kamiennym blatem, przełamane drewnopodobnym akcentem w postaci kominów prezentuje się genialne!
Poznaj naszą realizację

Biała kuchnia w połysku z drewnopodobnym kominem i wyspą to nasza realizacja wykonana na specjalne zamówienie w mieście Kraków. Zabudowa kuchenna wykonana na wymiar to idealne dopasowanie mebli do wymiarów pomieszczenia. Połączenie elementów lakierowanych z elementami wykonanymi z płyty drewnopodobnej świetnie się komponuje i zdecydowanie ociepla śnieżnobiały odcień

Do wykończenia kuchni na wymiar idealnie sprawdziły się białe lakierowane fronty na wysoki połysk otwierane za pomocą frezowanych uchwytów. Drewnopodobne kominy do zabudowy sprzętów AGD znakomicie nawiązują do drewnopodobnej otwartej szafki z dostępem od strony salon. Elementem nadającym nowoczesny design są lamele wykonane z drewnopodobnej płyty laminowanej na wysokość od samego sufitu do blatu.

Stosunkowo niewielka kuchnia zyskała dodatkowe miejsce do użytkowania dzięki zastosowaniu wyspy. Zróżnicowanie głębokości wyspy pozwala na wykorzystanie jej nie tylko jako blat roboczy ale także może pełnić funkcję stołu. Dodatkowo wyspa została wykończona od strony salonu ryflowanym lakierowanym panelem na biały połysk, który świetnie nawiązuje do układu lameli drewnopodobnych.

Z lewej strony kuchnia rozpoczyna się kominem drewnopodobnym z lodówką wolnostojącą oraz kominem do zabudowy mikrofalówki i piekarnika. Kolejno znajdują wiszące szafki zabudowane pod sam sufit i wyposażone w funkcjonalne półki. Dół kuchni do w kształcie litery L to pojemne szafki wraz z szafką zlewową. Szereg szuflad został zamontowany w wyspie od strony kuchni. Całość przykrywa blat z konglomeratu który swoim ciemnym kolorem idealnie kontrastuje do pozostałej części frontów. Czarny blat z kamienia w sposób perfekcyjny komponuje się ze sprzętami AGD.

Niezbędnym elementem w każdej kuchni na wymiar jest oświetlenie ledowe pod szafkowe, które dodatkowo oświetla przestrzeń kuchenną nadając jej ciepły i klimatyczny nastrój.

Biała Kuchnia w połysku na wymiar zdjęcia

DANE TECHNICZNE:

– układ w literę U

Fronty:

– kolor biały, lakierowane na wysoki połysk
– kolor Dąb Grand Naturalny, firmy Pfleiderer

Sposób otwierania:
– uchwyty frezowane we froncie lakierowanym
– fronty wypuszczone 1cm poniżej linii korpusu  

System szuflad i zawiasów:
– premium: BLUM 

System otwierania szafek górnych:
– fronty otwierane na bok: zawiasy BLUM wraz zintegrowanym cichym domykiem


Wypełnienie przestrzeni pomiędzy szafkami górnymi a blatem:

– konglomerat (firma zewnętrzna)

Ledy:

– tak, o odcieniu ciepłym

Blat: Konglomerat

4.7/5 - (3 votes)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Biała kuchnia w połysku z drewnopodobnym kominem i wyspą

Zielona kuchnia na wymiar glamour
Kuchnie glamour

Zielona Kuchnia Glamour ze złotymi elementami

Kolejna propozycja od firmy Mubli to Zielona Kuchnia Glamour. Cudowne frezowane fronty na indywidualne zamówienie klienta prezentują się znakomicie w zestawieniu ze złotymi dodatkami. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Przybyszewskiego w Krakowie. Zarówno projekt jak również wykonanie mebli na wymiar zostały dopasowane w 100% do wymagań klienta.

Sprawdź »
Biała kuchnia ze złotymi elementami i blatem marmurowym
Kuchnie glamour

Biała kuchnia ze złotymi elementami i blatem marmurowym

Kuchnia glamour! Cudowne frezowane fronty zostały dopełnione złotymi uchwytami. Detal w postaci złotej listwy pod blatowej perfekcyjnie uzupełnia cały wizaż kuchni. Tak perfekcyjnie wykonana zabudowa na wymiar sprawdziła się na mieszkaniu przy ul. Stańczyka w Krakowie.

Sprawdź »