Białe meble łazienkowe do toalety

Białe meble łazienkowe do toalety

Mała szafka pod umywalkę wraz z szafką nad geberitem tworzą komplet mebli łazienkowych na wymiar. Biały kolor frontów optycznie powiększył niewielką przestrzeń łazienkową.
Poznaj naszą realizację

Białe meble łazienkowe do toalety to realizacja stworzona na wymiar dla naszego klienta w mieście Kraków. Lakierowaną szafkę pod umywalkę w postaci szuflady, otwieraną za pomocą frezowanego uchwytu, zdobi drewnopodobny blat laminowany. Szafka nad geberitem została dopasowana do przeznaczonej na nią wnęki i oświetlona od dołu paskiem ledowym. Wykończenie szafki w postaci lakierowanego na wysoki połysk frontu, ze starannie ściętym frontem umożliwiającym otwieranie szafki. Komplet mebli łazienkowych wpisuje się w kanony klasycznych wykończeń meblowych.

5/5 - (1 vote)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Białe meble łazienkowe do toalety

Meble na wymiar

Beżowy zestaw łazienkowy

Do małej łazienki udało się nam stworzyć zestaw mebli w postaci szafki pod umywalkę oraz szafki nad geberitem. Komplet łazienkowy na wymiar perfekcyjnie wyposażył przestrzeń łazienkową.

Sprawdź »
Meble do łazienki

Drewnopodobny komin z oświetleniem LED

Wykonany przez nas komin z płyty laminowanej drewnopodobnej, w sposób perfekcyjny maskuje murowany komin wentylacyjny. Pionowy pasek ledowy oświetla przestrzeń i nadaje ciepły i przyjemny klimat.

Sprawdź »