Czarno beżowa kuchnia z loftową wyspą oraz blatem kompaktowym HPL Kraków (1)

Czarno beżowa kuchnia z loftową wyspą oraz blatem kompaktowym HPL

Tym razem prezentujemy kuchnie na wymiar wykonaną na osiedlu Wizjonerów w Krakowie. Połączenie kontrastowych kolorów czarny z beżowym spełni wymagania wizualne nawet najbardziej wymagających Klientów. Loftowa wyspa nadaje nowoczesny design całej kuchnie.
Poznaj naszą realizację

Zabudowa kuchenna wykończona lakierowanymi frontami na matowo. Zarówno dolny szereg szafek jak również komin lodówkowy zostały wykonane z czarnych lakierowanych na matowo elementów. Górna część kuchni wykończona elementami lakierowanymi na mat w kolorze beżu. Dzięki jasnym elementom cała kuchnia nabrała ciepłych barw, a kontrast pomiędzy szafkami dolnymi a górnymi daje poczucie stylowej zabudowy na wymiar.

Zastosowany blat do kuchni na wymiar to blat kompaktowy HPL. Blaty HPL są niezwykle nowoczesnymi i mocnymi blatami roboczymi o grubości 12mm, odpornymi na uszkodzenia mechaniczne i niepożądane puchnięcie. Bogata kolorystyka pozwala na dopasowanie ich do różnorodnych kuchni.

Wyspa została wykonana z blatu kompaktowego wraz ze stalową konstrukcją montowaną od dołu blatu, a na końcu podparta metalową nogą na wymiar. Stalowe konstrukcje nadają nowoczesny design nawet w klasycznej kuchni.

W skład zabudowy kuchennej wchodzi komin z lodówką w zabudowie. Kolejno dolne szafki zostały wyposażone w niezbędne w każdej kuchni elementy takie jak zmywarka w zabudowie, szafka zlewowa, szafka narożna wraz z systemem kosza obrotowego. Następnie znajduje się piekarnik w zabudowie, słupek funkcjonalnych szuflad, a także kolejny słupek szuflad z dostępem od strony salonu. Górna część kuchni w kolorze beżowym składa się z szeregu szafek wiszących zabudowanych pod sam sufit i wyposażonych w praktyczne półki, w jedna z tych szafek został wpasowany pochłaniacz teleskopowy.

W dolnej części kuchni otwieranie frontów odbywa się za pomocą frezowanych uchwytów we frontach lakierowanych. Natomiast w górnych szafkach wiszących, dzięki zastosowaniu listwy uchwytowej montowanej do dolnej krawędzi korpusu, jest możliwe swobodne otwieranie frontów beżowych.

Niezbędnym elementem w każdej kuchni na wymiar jest oświetlenie ledowe pod szafkowe, które dodatkowo oświetla przestrzeń kuchenną nadając jej ciepły i klimatyczny nastrój.

Czarno beżowa kuchnia z loftową wyspą – zdjęcia:

DANE TECHNICZNE:

– układ w literę U

Fronty:

– kolor beżowy, lakierowane na matowo
– kolor czarny, lakierowane na matowo

Sposób otwierania:
– uchwyty frezowane we froncie lakierowanym
– listwa uchwytowa w dolnej krawędzi korpusu  

System szuflad i zawiasów:
– premium: BLUM 

System otwierania szafek górnych:
– fronty otwierane na bok: zawiasy BLUM wraz zintegrowanym cichym domykiem

Wypełnienie przestrzeni pomiędzy szafkami górnymi a blatem:

– płytki (zakres klienta)

Ledy:

– tak, o odcieniu ciepłym

Kuchnia w stylu loft – zastosowane materiały:

Blat – Producent EEGER
powloka-antybakteryjna
powloka-antybakteryjna
5/5 - (2 votes)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Czarno beżowa kuchnia z loftową wyspą oraz blatem kompaktowym HPL

Biało-czarna kuchnia z drewnopodobnymi elementami
Kuchnie na wymiar

Biało – czarna kuchnia z drewnopodobnymi elementami

Nowoczesna kuchnia z wyspą wolnostojącą to doskonałe połączenie dla miłośników prostoty i poczucia przestrzeni. Realizacja zabudowy kuchennej odbyła się na ul. Władysława Łokietka w Krakowie. Klasyczne połączenie czerni z bielą, przełamane drewnopodobnymi elementami, zawsze prezentuje się rewelacyjnie!

Sprawdź »
Kuchnia szara z loftowymi elementami
Kuchnie loftowe

Kuchnia szara z loftowymi elementami

Nowoczesna i praktyczna kuchnia to kolejna propozycja od firmy Mubli. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Fabrycznej w Krakowie. Minimalistyczne wykończenie frontów przełamane dodatkami loftowymi dało efekt stylowej zabudowy kuchennej.

Sprawdź »
Kuchnia z frontami sztukateryjnymi i z lustrem
Kuchnie glamour

Kuchnia z frontami sztukateryjnymi i z lustrem

Kuchnia z frontami sztukateryjnymi to Bestseller sezonu 2023 r. Zestawienie szarych frontów z drewnopodobnymi zawsze prezentuje się świetnie i nowocześnie. Połączenie dwóch różnych blatów nadało całej realizacji ciekawy i nietuzinkowy wygląd. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Banacha w Krakowie.

Sprawdź »
Zielona kuchnia na wymiar glamour
Kuchnie glamour

Zielona Kuchnia Glamour ze złotymi elementami

Kolejna propozycja od firmy Mubli to Zielona Kuchnia Glamour. Cudowne frezowane fronty na indywidualne zamówienie klienta prezentują się znakomicie w zestawieniu ze złotymi dodatkami. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Przybyszewskiego w Krakowie. Zarówno projekt jak również wykonanie mebli na wymiar zostały dopasowane w 100% do wymagań klienta.

Sprawdź »