Czarna szafa do przedpokoju z ryflowanymi drzwiami

Nowoczesne i stylowa szafa do przedpokoju została wykończona pięknym ryflowanym skrzydłem drzwiowym, a cała konstrukcja została perfekcyjnie dopasowania do istniejących ścian i mebli w pomieszczeniu. Minimalistyczny design świetnie się wkomponował w gusta naszego Klienta.
Poznaj naszą realizację

Szafa w przedpokoju została wykończona za pomocą frontów lakierowanych na czarny mat, dzięki czemu świetnie wkomponowała się w czarne ściany. Niesymetryczny podział frontów wedle preferencji Klienta, pozwolił na uzyskanie większej i mniejszej przestrzeni wewnętrznej. Jest to dobry pomysł, w przypadku gdy mamy dokładnie przemyślane co chcemy aby znajdowało się w szafie.

Większe skrzydło drzwiowe zostało wyfrezowane i polakierowane na czarny mat co daje w efekcie odbiór ryflowanego frontu. Otwieranie szafy odbywa się za pomocą frezowanego punktowego uchwytu zarówno w lewym jak i prawym skrzydle drzwiowym.

Zabudowa ta została wykonana w pełnych kontenerkach z płyty laminowanej Czarna Perła z plecami z płyty hdf. W plecach szafy zostały wycięte otwory na skrzynki elektryczne, dzięki czemu w sprytny sposób zostały one ukryte wewnątrz szafy. We wnętrzu zabudowy oprócz funkcjonalnych półek i drążka znalazły się również wysuwane półki na buty.

✔ Idealne zlicowanie frontów szafy z bokiem kończącym kuchnie, dało poczucie jednej gładkiej ściany, z dekoracyjnym panelem ryflowanym.

Czarna szafa do przedpokoju zdjęcia

5/5 - (2 votes)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Czarna szafa do przedpokoju z ryflowanymi drzwiami

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi
Zabudowa w pokoju

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi

Obszerne wnęki w mieszkaniu są doskonałym miejscem na schowek, spiżarnie czy przechowywanie rowerów. Możliwość zamknięcia wnęki jest nieograniczona, nasz klient wybrał opcję z drzwiami otwieranymi, w kolorze dopasowanym do ścian w pomieszczeniu.

Sprawdź »
Biała zabudowa w pokoju meble na wymiar
Biurka i stoły

Zabudowa wnęki szafami wraz z częścią biurową

Biała zabudowa wnęki w sypialni to nasza najnowsza realizacja. Kompleksowe wykończenie całej ściany meblami na wymiar, pozwoliło na uzyskanie zabudowy 2w1. Jedna z części zabudowy to przestrzeń biurowa, natomiast druga to dwie pojemne szafy na przechowywanie odzieży. Całość wykonana w dwóch wersjach kolorystycznych, które tworzą spójny i stylowy projekt.

Sprawdź »
Zabudowa gardroby z lamelami
Zabudowa w pokoju

Zabudowa z ukrytym wejściem do garderoby i lamelami

Za pomocą płyty laminowanej udało się wydzielić osobne pomieszczenie jakim jest garderoba. Niepozorna ścianka złożona z regału, lameli, lustra i otwieranych drzwi stworzyła wejście do pomieszczenia zwanego garderobą, a dalej do łazienki. Zastosowanie płyty laminowanej do wykończenia ściany i wejścia okazało się strzałem w dziesiątkę!

Sprawdź »