duża biała szafa z drzwiami przesuwnymi

Duża szafa lakierowana na całą ścianę z drzwiami przesuwnymi

Szafa z trzema segmentami zabudowy znakomicie wypełniła całą ścianę pomieszczenia. Lakierowane na kolor biały profile drzwiowe tworzą spójny zestaw z całością zabudowy.
Poznaj naszą realizację

Szafa na wymiar w typie pełnej zabudowy wykonanej z płyty laminowanej wraz z plecami z płyty HDF. Wypełnienie drzwi przesuwnych płytą lakierowaną białą jak również lustrem srebrnym. Profile drzwi również zostały polakierowane na kolor biały, alby dobrze komponowały się z całością. Wnętrze szaf zostało podzielone na trzy segmenty, tym samym każde z drzwi przesuwnych zapewnia dostęp do poszczególnych części. Dodatkowo oświetlenie ledowe umożliwia łatwiejsze korzystanie z wnętrza szafy. Wyposażenie wnętrza to w głównej mierze liczne szuflady, a także półki niezbędne w każdego rodzaju szafie. Zabudowa została perfekcyjnie dopasowana do wysokości i szerokości pomieszczenia.

Duża szafa lakierowana z drzwiami przesuwnymi zdjęcia:

5/5 - (1 vote)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Duża szafa lakierowana na całą ścianę z drzwiami przesuwnymi

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi
Zabudowa w pokoju

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi

Obszerne wnęki w mieszkaniu są doskonałym miejscem na schowek, spiżarnie czy przechowywanie rowerów. Możliwość zamknięcia wnęki jest nieograniczona, nasz klient wybrał opcję z drzwiami otwieranymi, w kolorze dopasowanym do ścian w pomieszczeniu.

Sprawdź »
Biała zabudowa w pokoju meble na wymiar
Biurka i stoły

Zabudowa wnęki szafami wraz z częścią biurową

Biała zabudowa wnęki w sypialni to nasza najnowsza realizacja. Kompleksowe wykończenie całej ściany meblami na wymiar, pozwoliło na uzyskanie zabudowy 2w1. Jedna z części zabudowy to przestrzeń biurowa, natomiast druga to dwie pojemne szafy na przechowywanie odzieży. Całość wykonana w dwóch wersjach kolorystycznych, które tworzą spójny i stylowy projekt.

Sprawdź »
Zabudowa gardroby z lamelami
Zabudowa w pokoju

Zabudowa z ukrytym wejściem do garderoby i lamelami

Za pomocą płyty laminowanej udało się wydzielić osobne pomieszczenie jakim jest garderoba. Niepozorna ścianka złożona z regału, lameli, lustra i otwieranych drzwi stworzyła wejście do pomieszczenia zwanego garderobą, a dalej do łazienki. Zastosowanie płyty laminowanej do wykończenia ściany i wejścia okazało się strzałem w dziesiątkę!

Sprawdź »
Meble z zabudową pod skos gabinet
Meble na wymiar

Zabudowa garderoby pod skosem z częścią biurową

Wypełnienie meblami całej garderoby pozwoliło na uzyskanie ogromnej przestrzeni do magazynowania. Duże biurko w postaci blatu laminowanego umożliwiło komfortową i wygodną prace. Idealnie dopasowane zabudowy do istniejących skosów pięknie wypełniły całe pomieszczenie.

Sprawdź »