Lakierowana i ryflowana biała łazienka wraz z drewnopodobną szafką

Lakierowana i ryflowana biała łazienka wraz z drewnopodobną szafką

Zastąpienie klasycznych płytek ceramicznych zabudową w postaci szafek z frontami lakierowanymi okazało się strzałem w dziesiątkę! Imitacja ściany wykończonej na wysoki połysk robi duże wrażenie wizualne, a ich środek okazuje się niesamowicie funkcjonalny.
Poznaj naszą realizację

Przedstawiamy zabudowę meblową na wymiar całej ściany w łazience wraz z szafką pod umywalki. Zarówno sam geberit jak również szafka nad geberitem zostały wykończone ryflowanymi frontami lakierowanymi na wysoki połysk. Pozostała część zabudowy tworzy imitacje ściany, natomiast w rzeczywistości są to pojemne szafki z frontami otwieranymi i lakierowanymi na gładko. Aby ocieplić śnieżnobiały odcień ściany, zastosowane zostały wstawki z płyty drewnopodobnej wraz z szafką pod umywalki. Podwieszana szafka umywalkowa wykonana z płyty laminowanej drewnopodobnej posiada cztery pojemne szuflady służące na przechowywanie kosmetyków codziennego użytku. Biały lakierowany blat przykrywa drewnopodobną szafkę i idealnie komponuje się kolorystycznie z zabudową ściany.

biała łazienka wraz z drewnopodobną szafką – zdjęcia

Ocena tych mebli na wymiar:

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Lakierowana i ryflowana biała łazienka wraz z drewnopodobną szafką

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi
Zabudowa w pokoju

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi

Obszerne wnęki w mieszkaniu są doskonałym miejscem na schowek, spiżarnie czy przechowywanie rowerów. Możliwość zamknięcia wnęki jest nieograniczona, nasz klient wybrał opcję z drzwiami otwieranymi, w kolorze dopasowanym do ścian w pomieszczeniu.

Sprawdź »
zabudowa biurowa z lamelami i stołem
Lamele ozdobne

Zabudowa biurowa z lamelami i stołem

Aranżacja zabudowy biurowej została zaprojektowana zgodnie z preferencjami klienta. Kącik biurowy zamyka ścianka wykonana z lameli, która świetnie oddziela przestrzeń biurową od przestrzeni salonowe. Jest to genialne rozwiązania gdy nie chcemy stawiać ścianki działowej budowlanej, a potrzebujemy wydzielić oddzielne pomieszczenie.

Sprawdź »
Biała zabudowa w pokoju meble na wymiar
Biurka i stoły

Zabudowa wnęki szafami wraz z częścią biurową

Biała zabudowa wnęki w sypialni to nasza najnowsza realizacja. Kompleksowe wykończenie całej ściany meblami na wymiar, pozwoliło na uzyskanie zabudowy 2w1. Jedna z części zabudowy to przestrzeń biurowa, natomiast druga to dwie pojemne szafy na przechowywanie odzieży. Całość wykonana w dwóch wersjach kolorystycznych, które tworzą spójny i stylowy projekt.

Sprawdź »
Zabudowa gardroby z lamelami
Zabudowa w pokoju

Zabudowa z ukrytym wejściem do garderoby i lamelami

Za pomocą płyty laminowanej udało się wydzielić osobne pomieszczenie jakim jest garderoba. Niepozorna ścianka złożona z regału, lameli, lustra i otwieranych drzwi stworzyła wejście do pomieszczenia zwanego garderobą, a dalej do łazienki. Zastosowanie płyty laminowanej do wykończenia ściany i wejścia okazało się strzałem w dziesiątkę!

Sprawdź »