meble na wymiar do pokoju dziecka z lamelami

Meble do pokoju dziecięcego z domkiem i chmurkami

Wykończenie pokoju dziecięcego meblami na wymiar to nie tylko pełne zabudowy do przechowywania rzeczy, ale również cudowne zdobienia ściany w postaci domków i chmurek. Taka aranżacja zachwyci i zadowoli każdego malucha.
Poznaj naszą realizację

Zestaw mebli na wymiar do pokoju dziecięcego stanowi również dekoracyjna ściana składająca się z trzech domków, z których jeden został wykonany z cienkich lameli, a dwa pozostałe z płyty mdf polakierowanej na biały mat. Niestandardowym elementem są różowe chmurki o kształcie i wielkości wykonanej wedle preferencji klienta. Elementy dekoracyjne cudownie dopełniły całe pomieszczenie, a kolorystycznie pasują do pozostałych mebli na wymiar.

Zabudowy wykonane do pokoju dziecięcego to w głównej mierze dwie szafy oraz regał. Pierwsza z szaf została wykonana na głębokość różowego otwartego regału. Znajdują się w niej funkcjonalne półki na magazynowanie zabawek. Drugą zabudową jest pojemna szafa z frontami lustrzanymi. Ze względu na wystające lamy, została wykonana blenda również z frontem lustrzanym oraz cokół. Wnętrze tej szafy składa się z drążków do powieszanie odzieży, jak również pojemnych szuflad i półek. Otwieranie szaf odbywa się za pomocą uchwytów krawędziowych montowanych od tyłu frontu.

Cała aranżacja dziecięcej przestrzeni jest bardzo spójna kolorystycznie jak również stylowo. Zastosowanie lustrzanych frontów zdecydowanie optycznie powiększyły metraż pomieszczenia.

Meble do pokoju dziecięcego (Zdjęcia)

5/5 - (1 vote)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Meble do pokoju dziecięcego z domkiem i chmurkami

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi
Zabudowa w pokoju

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi

Obszerne wnęki w mieszkaniu są doskonałym miejscem na schowek, spiżarnie czy przechowywanie rowerów. Możliwość zamknięcia wnęki jest nieograniczona, nasz klient wybrał opcję z drzwiami otwieranymi, w kolorze dopasowanym do ścian w pomieszczeniu.

Sprawdź »
zabudowa biurowa z lamelami i stołem
Lamele ozdobne

Zabudowa biurowa z lamelami i stołem

Aranżacja zabudowy biurowej została zaprojektowana zgodnie z preferencjami klienta. Kącik biurowy zamyka ścianka wykonana z lameli, która świetnie oddziela przestrzeń biurową od przestrzeni salonowe. Jest to genialne rozwiązania gdy nie chcemy stawiać ścianki działowej budowlanej, a potrzebujemy wydzielić oddzielne pomieszczenie.

Sprawdź »
Biała zabudowa sypialni z ukrytym biurkiem w szafie
Meble na wymiar

Biała zabudowa w salonie Glamour wraz z ukrytym biurkiem

Biała zabudowa w salonie w stylu glamour – to nasz najnowszy projekt mebli na wymiar. Cudowna zabudowa w salonie na całą ścianę pomieszczenia robi ogromne wrażenie. Frezowane i lakierowane fronty z synchronicznym wzorem nadały szyku i elegancji całemu pomieszczeniu. Intrygującym elementem jest chowane stanowisko biurowe we wnętrzu szafy.

Sprawdź »