Nowoczesna czarna kuchnia z płyty laminowanej

Wspaniała aranżacja czarnej kuchni wykonanej w całości z płyty laminowanej. Fronty oraz widoczne elementy zewnętrzne zawdzięczają swój nowoczesny wygląd właśnie płyty laminowanej. Jest ona znakomitym zamiennikiem lakierów matowych zwłaszcza w ciemnych odcieniach
Poznaj naszą realizację

Wspaniała aranżacja czarnej kuchni wykonanej w całości z płyty laminowanej. Fronty oraz widoczne elementy zewnętrzne zawdzięczają swój nowoczesny wygląd właśnie płyty laminowanej. Jest ona znakomitym zamiennikiem lakierów matowych zwłaszcza w ciemnych odcieniach. Dzięki temu zewnętrzne okucie mebli będzie bardzo wytrzymałe mechanicznie oraz łatwe w utrzymaniu. 

Dekoracyjnym elementem są wiszące szafki górne wykończone szklanymi półkami oraz przeszklonymi witrynami w aluminiowych ramkach. Czarne szklane wykończenie doskonale komponuje się z mikrofalówką oraz piekarnikiem w zabudowie, a także ciemnym połyskującym na ścianie lacobelem. 

Z lewej strony meble kuchenne rozpoczyna lodówka w zabudowie z nadstawką, następnie znajduje się szafka zlewowa, szafka narożna oraz dwa kosze cargo pomiędzy którymi został zamontowany szufladowiec. Zabudowę zamyka komin piekarnikowy z funkcjonalną szafką poniżej i powyżej sprzętów AGD.
Szafki wiszące zostały podzielone na niższe zamknięte frontem czarnym oraz wyższe zamknięte frontem szklanym. 

Do elementów przełomowych w całej koncepcji kuchni zdecydowanie zalicza się oświetlenie ledowe znajdujące się tuż pod szafkami wiszącymi, a także drewnopodobny blat, który przez wzór i kolor wyróżnia się na tle ciemnej obudowy. 

Dopełnieniem przestrzeni kuchennej jest użyteczny stół jadalniany wykonany na wymiar, z blatem drewnopodobnym opartym na konstrukcji stalowej również Naszego autorstwa.

Nowoczesna czarna luksusowa kuchnia – zdjęcia:

DANE TECHNICZNE:

– układ w literę L

Fronty:
– kolor czarna perła, płyta laminowane
– witryny szklane w aluminiowych ramkach

Sposób otwierania:
– uchwyty standardowe
– fronty wypuszczone 1cm poniżej linii korpusu  

System szuflad i zawiasów:
– premium: BLUM System otwierania szafek górnych:
– fronty otwierane na bok: zawiasy BLUM wraz zintegrowanym cichym domykiem
– fronty otwierane do góry systemem AVENTOS


Wypełnienie przestrzeni pomiędzy szafkami górnymi a blatem:
– czarny lacobel

Ledy:
– tak, o odcieniu ciepłym

kuchnia angielska z frezowanymi frontami blaty:

Użyty blat to D4040 MX Drewno retro
struktura naszej kuchni na wymiar
powloka-antybakteryjna
powloka-antybakteryjna
5/5 - (3 votes)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Nowoczesna czarna kuchnia z płyty laminowanej

Biało-czarna kuchnia z drewnopodobnymi elementami
Kuchnie na wymiar

Biało – czarna kuchnia z drewnopodobnymi elementami

Nowoczesna kuchnia z wyspą wolnostojącą to doskonałe połączenie dla miłośników prostoty i poczucia przestrzeni. Realizacja zabudowy kuchennej odbyła się na ul. Władysława Łokietka w Krakowie. Klasyczne połączenie czerni z bielą, przełamane drewnopodobnymi elementami, zawsze prezentuje się rewelacyjnie!

Sprawdź »
Kuchnia szara z loftowymi elementami
Kuchnie loftowe

Kuchnia szara z loftowymi elementami

Nowoczesna i praktyczna kuchnia to kolejna propozycja od firmy Mubli. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Fabrycznej w Krakowie. Minimalistyczne wykończenie frontów przełamane dodatkami loftowymi dało efekt stylowej zabudowy kuchennej.

Sprawdź »
Zielona kuchnia na wymiar glamour
Kuchnie glamour

Zielona Kuchnia Glamour ze złotymi elementami

Kolejna propozycja od firmy Mubli to Zielona Kuchnia Glamour. Cudowne frezowane fronty na indywidualne zamówienie klienta prezentują się znakomicie w zestawieniu ze złotymi dodatkami. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Przybyszewskiego w Krakowie. Zarówno projekt jak również wykonanie mebli na wymiar zostały dopasowane w 100% do wymagań klienta.

Sprawdź »