Zielono oliwkowa kuchnia z frezowanymi frontami i skosem

Proste a zarazem nowoczesne frezowania frontów zdobią kolejną zabudowę kuchenną. Jednolity kolor oliwkowy nadał modnego stylu kuchni i wyjątkowo ją wyeksponował. Taką kuchnie wykonaliśmy dla Naszych Klientów w Apartamencie Białoprądnicka w Krakowie.
Poznaj naszą realizację

Zielono oliwkowa kuchnia z frezowanymi frontami i skosem to propozycja warta Twojej uwagi! W kuchni na wymiar stawiamy nacisk na całkowite dopasowanie mebli do istniejących ścian w pomieszczeniu. W tym przypadku istniejący skos w pomieszczeniu nie był dla Nas problemem. Idealnie dopasowany front lakierowany na biało w kształcie trójkąta zamknął nierówną przestrzeń w pomieszczeniu. Z uwagi na fakt, iż stawiamy nacisk również na funkcjonalność mebli kuchennych, dlatego też trójkątna klapa za pomocą siłownika ze sterowaniem elektrycznym unosi się ku górze i pozwala na zagospodarowanie miejsca wewnątrz skosu. Jest to świetne rozwiązanie, które może pełnić funkcje magazynu.

Wykończenie kuchni w postaci frontów frezowanych i lakierowanych na matowo. Dolna część frontów kuchennych otwierana za pomocą klasycznych uchwytów w postaci gałek, natomiast fronty górne otwierane za pomocą frezu w dolnej części frontów. Elementem dekoracyjnym okazuje się być witryna szklana z aluminiowymi ramkami, który wprowadza delikatnie loftowy styl do całości zabudowy.

Wyposażenie szafek kuchennych zostało wykonane na wysokim poziomie i robi wrażenie. Każda szafka perfekcyjnie zagospodarowana i wykorzystana maksymalnie. Tylko dobrze przemyślany projekt pozwala na takie funkcjonalne zagospodarowanie.

Zacznijmy od lewej strony kuchni, która rozpoczyna się lakierowanym kominem, w którym znajduje się wysoki kosz cargo oraz lodówka wolnostojąca z nadstawką. W dalszej części kuchni mamy szafki dolne, w których znajdziemy zmywarkę w zabudowie, szafkę zlewową oraz szufladę wraz z systemem do segregacji odpadów. Kolejno znajduje się piekarnik wraz z szufladą, dalej słupek z pojemnymi szufladami oraz standardowa szafka z półką. Szafki wiszące do rząd funkcjonalnych przestrzeni zaopatrzonych w liczne półki.

Fenomenem tej zabudowy kuchennej są ukryte szuflady w cokołach. Ze względu na stosunkowo dużą wysokość pomieszczenia kuchennego, zastosowaliśmy rozwiązania cokołowe za pomocą Space Step firmy BLUM. Wysuwane stopnie z cokołów umożliwią łatwiejsze korzystanie z szafek wierzących, a także po złożeniu stopnia uzyskujemy pojemną szufladę, jako kolejne miejsce do zagospodarowania.

Całość kuchni zdobi blat wykonany z konglomeratu i oczywiście niezbędne w każdej kuchni na wymiar oświetlenie ledowe pod szafkowe.

Zielono oliwkowa kuchnia zdjęcia:

DANE TECHNICZNE:

– układ w linię prostą

Fronty:

– kolor zielony/oliwkowy, frezowane i lakierowane na matowo

Sposób otwierania:
– uchwyty standardowe
– frezowane uchwyty od dołu frontu

System szuflad i zawiasów:
– premium: BLUM 

System otwierania szafek górnych:
– fronty otwierane na bok: zawiasy BLUM wraz zintegrowanym cichym domykiem
– fronty otwierane na bok: system tip-on
– front otwierany do góry: siłownik ze sterowaniem elektrycznym

Wypełnienie przestrzeni pomiędzy szafkami górnymi a blatem:

– konglomerat (firma zewnętrzna)

Ledy:

– tak, o odcieniu neutralnym

Blat:

Konglomerat

5/5 - (1 vote)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Zielono oliwkowa kuchnia z frezowanymi frontami i skosem

Biało-czarna kuchnia z drewnopodobnymi elementami
Kuchnie na wymiar

Biało – czarna kuchnia z drewnopodobnymi elementami

Nowoczesna kuchnia z wyspą wolnostojącą to doskonałe połączenie dla miłośników prostoty i poczucia przestrzeni. Realizacja zabudowy kuchennej odbyła się na ul. Władysława Łokietka w Krakowie. Klasyczne połączenie czerni z bielą, przełamane drewnopodobnymi elementami, zawsze prezentuje się rewelacyjnie!

Sprawdź »
Kuchnia szara z loftowymi elementami
Kuchnie loftowe

Kuchnia szara z loftowymi elementami

Nowoczesna i praktyczna kuchnia to kolejna propozycja od firmy Mubli. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Fabrycznej w Krakowie. Minimalistyczne wykończenie frontów przełamane dodatkami loftowymi dało efekt stylowej zabudowy kuchennej.

Sprawdź »
Kuchnia z frontami sztukateryjnymi i z lustrem
Kuchnie glamour

Kuchnia z frontami sztukateryjnymi i z lustrem

Kuchnia z frontami sztukateryjnymi to Bestseller sezonu 2023 r. Zestawienie szarych frontów z drewnopodobnymi zawsze prezentuje się świetnie i nowocześnie. Połączenie dwóch różnych blatów nadało całej realizacji ciekawy i nietuzinkowy wygląd. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Banacha w Krakowie.

Sprawdź »
Zielona kuchnia na wymiar glamour
Kuchnie glamour

Zielona Kuchnia Glamour ze złotymi elementami

Kolejna propozycja od firmy Mubli to Zielona Kuchnia Glamour. Cudowne frezowane fronty na indywidualne zamówienie klienta prezentują się znakomicie w zestawieniu ze złotymi dodatkami. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Przybyszewskiego w Krakowie. Zarówno projekt jak również wykonanie mebli na wymiar zostały dopasowane w 100% do wymagań klienta.

Sprawdź »