Szafa lakierowana na biało z oświetleniem led

Szafa lakierowana na biało z oświetleniem led

Duża szafa na wymiar z lakierowanymi na wysoki połysk drzwiami w cudowny sposób błyszczy i połyskuje. Dodatkowo oświetlona wewnętrznie pozwala na jeszcze bardziej komfortowe korzystanie z jej wnętrza.
Poznaj naszą realizację

Szafa na wymiar w typie pełnej zabudowy wykonanej z płyty laminowanej wraz z plecami z płyty HDF. Wypełnienie drzwi przesuwnych płytą lakierowaną wraz z lakierowanym widocznym bokiem. Profile drzwi również zostały polakierowane na kolor biały, alby dobrze komponowały się z całością. Wyposażenie wewnątrz szafy to szereg praktycznych półek wraz z podręcznymi szufladami, a także niezbędny w każdej szafie drążek. Całość tworzy jedną zwartą zabudowę, dopasowaną na pełną wysokość pomieszczenia.

Duża biała szafa na wymiar zdjęcia:

5/5 - (1 vote)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Szafa lakierowana na biało z oświetleniem led

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi
Zabudowa w pokoju

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi

Obszerne wnęki w mieszkaniu są doskonałym miejscem na schowek, spiżarnie czy przechowywanie rowerów. Możliwość zamknięcia wnęki jest nieograniczona, nasz klient wybrał opcję z drzwiami otwieranymi, w kolorze dopasowanym do ścian w pomieszczeniu.

Sprawdź »
Biała zabudowa w pokoju meble na wymiar
Biurka i stoły

Zabudowa wnęki szafami wraz z częścią biurową

Biała zabudowa wnęki w sypialni to nasza najnowsza realizacja. Kompleksowe wykończenie całej ściany meblami na wymiar, pozwoliło na uzyskanie zabudowy 2w1. Jedna z części zabudowy to przestrzeń biurowa, natomiast druga to dwie pojemne szafy na przechowywanie odzieży. Całość wykonana w dwóch wersjach kolorystycznych, które tworzą spójny i stylowy projekt.

Sprawdź »
Meble z zabudową pod skos gabinet
Meble na wymiar

Zabudowa garderoby pod skosem z częścią biurową

Wypełnienie meblami całej garderoby pozwoliło na uzyskanie ogromnej przestrzeni do magazynowania. Duże biurko w postaci blatu laminowanego umożliwiło komfortową i wygodną prace. Idealnie dopasowane zabudowy do istniejących skosów pięknie wypełniły całe pomieszczenie.

Sprawdź »