Zabudowa gardroby z lamelami

Zabudowa z ukrytym wejściem do garderoby i lamelami

Za pomocą płyty laminowanej udało się wydzielić osobne pomieszczenie jakim jest garderoba. Niepozorna ścianka złożona z regału, lameli, lustra i otwieranych drzwi stworzyła wejście do pomieszczenia zwanego garderobą, a dalej do łazienki. Zastosowanie płyty laminowanej do wykończenia ściany i wejścia okazało się strzałem w dziesiątkę!
Poznaj naszą realizację

Wykończenie kompleksowe pomieszczenia opierało się na wykonaniu wnętrza garderoby oraz wykonaniu ścianki oddzielającej sypialnie od garderoby. Ścianka ta powstała przez zastosowanie otwartego regału wraz z lamelami wykonanego z płyty laminowanej drewnopodobnej. Kolejno swoje zastosowanie znalazło lustro na pełną wysokość pomieszczenia. Następna widoczna gładka powierzchnia z płyty laminowanej szarej to nic innego jak wejście do garderoby a dalej do łazienki. Całą ściankę kończą cienkie lamele drewnopodobne, adekwatne do tych z prawej strony zabudowy.

Ukryte przejście do garderoby filmy:

Film pokazuje ukryte przejście do garderoby stworzone dzięki naszym meblom na wymiar. Ukryte drzwi to ciekawa propozycja, dzięki której Twoje mieszkanie nabierze dodatkowej funkcjonalności oraz zaskoczy wszystkich gości.
Garderoba na wymiar z tajnym przejściem

Wykonanie drzwi wejściowych z płyty laminowanej dało poczucie ukrytego przejścia i idealnie zamknęło przestrzeń garderoby.

Wnętrze garderoby to dwie wnęki z prawej i lewej strony pomieszczenia, które zostały wypełnione pojemnymi zabudowami. Meble na wymiar pozwalają na perfekcyjne dopasowanie mebli do istniejących ścian pomieszczenia, co pozwoliło na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. W zabudowie garderoby znajdziemy funkcjonalne szuflady, pojemne półki, a także metalowe drążki na wieszanie odzieży. Wszystkie niezbędne elementy garderoby znajdą swoje miejsce w zabudowie na wymiar.

Zabudowa garderoby zdjęcia

5/5 - (3 votes)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Zabudowa z ukrytym wejściem do garderoby i lamelami

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi
Zabudowa w pokoju

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi

Obszerne wnęki w mieszkaniu są doskonałym miejscem na schowek, spiżarnie czy przechowywanie rowerów. Możliwość zamknięcia wnęki jest nieograniczona, nasz klient wybrał opcję z drzwiami otwieranymi, w kolorze dopasowanym do ścian w pomieszczeniu.

Sprawdź »
zabudowa biurowa z lamelami i stołem
Lamele ozdobne

Zabudowa biurowa z lamelami i stołem

Aranżacja zabudowy biurowej została zaprojektowana zgodnie z preferencjami klienta. Kącik biurowy zamyka ścianka wykonana z lameli, która świetnie oddziela przestrzeń biurową od przestrzeni salonowe. Jest to genialne rozwiązania gdy nie chcemy stawiać ścianki działowej budowlanej, a potrzebujemy wydzielić oddzielne pomieszczenie.

Sprawdź »
Biała zabudowa sypialni z ukrytym biurkiem w szafie
Meble na wymiar

Biała zabudowa w salonie Glamour wraz z ukrytym biurkiem

Biała zabudowa w salonie w stylu glamour – to nasz najnowszy projekt mebli na wymiar. Cudowna zabudowa w salonie na całą ścianę pomieszczenia robi ogromne wrażenie. Frezowane i lakierowane fronty z synchronicznym wzorem nadały szyku i elegancji całemu pomieszczeniu. Intrygującym elementem jest chowane stanowisko biurowe we wnętrzu szafy.

Sprawdź »
Biała zabudowa w pokoju meble na wymiar
Biurka i stoły

Zabudowa wnęki szafami wraz z częścią biurową

Biała zabudowa wnęki w sypialni to nasza najnowsza realizacja. Kompleksowe wykończenie całej ściany meblami na wymiar, pozwoliło na uzyskanie zabudowy 2w1. Jedna z części zabudowy to przestrzeń biurowa, natomiast druga to dwie pojemne szafy na przechowywanie odzieży. Całość wykonana w dwóch wersjach kolorystycznych, które tworzą spójny i stylowy projekt.

Sprawdź »