Duża zabudowa przedpokoju z witryną

Przestronna zabudowa przedpokoju pomieści wszystko co niezbędne dla każdego użytkownika. Dekoracyjnym elementem jest wysoka witryna, która świetnie przełamuje szarość zabudowy.
Poznaj naszą realizację

Zabudowa przedpokoju złożona w głównej mierze z pojemnych szaf o pełnych korpusach z plecami z płyty hdf. Pojemne zabudowy na pełną wysokość pomieszczenia stworzyły sporo miejsca na przechowywanie odzieży jak również obuwia.

Zarówno szafy po prawej stronie jak i po lewej stronie od wejścia, zostały wykonane w całości z płyty laminowanej i osłonięte drzwiami otwieranymi. Zastosowanie systemu tip-on do otwierania drzwi szaf pozwolił na uzyskanie jednolitej i gładkiej powierzchni. Wnętrza zabudów to funkcjonalne półki oraz drążki, a także znajdują się wysuwane półki na buty co w zdecydowany sposób uprości korzystanie z jej wnętrza.

Dekoracyjnym elementem tej zabudowy jest definitywnie podświetlana witryna w aluminiowych czarnych ramkach. Dzięki pionowemu oświetleniu zostaną bardziej wyeksponowane szklane półki oraz wyposażenie wnętrza. Drewnopodobny akcent w postaci pleców witryny oraz cokołu cudownie prezentuje się zarówno z czarnymi ramkami jak również szarą zabudową szaf.

Duża zabudowa przedpokoju zdjęcia:

5/5 - (4 votes)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Duża zabudowa przedpokoju z witryną

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi
Zabudowa w pokoju

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi

Obszerne wnęki w mieszkaniu są doskonałym miejscem na schowek, spiżarnie czy przechowywanie rowerów. Możliwość zamknięcia wnęki jest nieograniczona, nasz klient wybrał opcję z drzwiami otwieranymi, w kolorze dopasowanym do ścian w pomieszczeniu.

Sprawdź »
Biała zabudowa sypialni z ukrytym biurkiem w szafie
Meble na wymiar

Biała zabudowa w salonie Glamour wraz z ukrytym biurkiem

Biała zabudowa w salonie w stylu glamour – to nasz najnowszy projekt mebli na wymiar. Cudowna zabudowa w salonie na całą ścianę pomieszczenia robi ogromne wrażenie. Frezowane i lakierowane fronty z synchronicznym wzorem nadały szyku i elegancji całemu pomieszczeniu. Intrygującym elementem jest chowane stanowisko biurowe we wnętrzu szafy.

Sprawdź »
Biała zabudowa w pokoju meble na wymiar
Biurka i stoły

Zabudowa wnęki szafami wraz z częścią biurową

Biała zabudowa wnęki w sypialni to nasza najnowsza realizacja. Kompleksowe wykończenie całej ściany meblami na wymiar, pozwoliło na uzyskanie zabudowy 2w1. Jedna z części zabudowy to przestrzeń biurowa, natomiast druga to dwie pojemne szafy na przechowywanie odzieży. Całość wykonana w dwóch wersjach kolorystycznych, które tworzą spójny i stylowy projekt.

Sprawdź »
Zabudowa gardroby z lamelami
Zabudowa w pokoju

Zabudowa z ukrytym wejściem do garderoby i lamelami

Za pomocą płyty laminowanej udało się wydzielić osobne pomieszczenie jakim jest garderoba. Niepozorna ścianka złożona z regału, lameli, lustra i otwieranych drzwi stworzyła wejście do pomieszczenia zwanego garderobą, a dalej do łazienki. Zastosowanie płyty laminowanej do wykończenia ściany i wejścia okazało się strzałem w dziesiątkę!

Sprawdź »