Beżowy zestaw łazienkowy

Do małej łazienki udało się nam stworzyć zestaw mebli w postaci szafki pod umywalkę oraz szafki nad geberitem. Komplet łazienkowy na wymiar perfekcyjnie wyposażył przestrzeń łazienkową.
Poznaj naszą realizację

Beżowy zestaw łazienkowy to realizacja jaką wykonaliśmy w ostatnim czasie dla naszego klienta z Krakowa. Szafka pod umywalkę została wykonana z beżowej płyty laminowanej i wyposażona w dwie funkcjonalne szuflady. Całość przykrywa biały blat laminowany, który został przedłużony i tym sposobem powstała dodatkowa przestrzeń na pralkę. Do kompletu została wykonana szafka nad geberitem, bezbłędnie dopasowana do szerokości i głębokości samego geberitu. Posiada ona półki z możliwością regulacji góra dół. Fronty w obu szafkach otwierane za pomocą uchwytów gałkowych.

Beżowy zestaw łazienkowy na wymiar – zdjęcia

5/5 - (1 vote)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Beżowy zestaw łazienkowy

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi
Zabudowa w pokoju

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi

Obszerne wnęki w mieszkaniu są doskonałym miejscem na schowek, spiżarnie czy przechowywanie rowerów. Możliwość zamknięcia wnęki jest nieograniczona, nasz klient wybrał opcję z drzwiami otwieranymi, w kolorze dopasowanym do ścian w pomieszczeniu.

Sprawdź »
Biała zabudowa w pokoju meble na wymiar
Biurka i stoły

Zabudowa wnęki szafami wraz z częścią biurową

Biała zabudowa wnęki w sypialni to nasza najnowsza realizacja. Kompleksowe wykończenie całej ściany meblami na wymiar, pozwoliło na uzyskanie zabudowy 2w1. Jedna z części zabudowy to przestrzeń biurowa, natomiast druga to dwie pojemne szafy na przechowywanie odzieży. Całość wykonana w dwóch wersjach kolorystycznych, które tworzą spójny i stylowy projekt.

Sprawdź »