Opinie o meblach na wymiar

Poznaj komentarze naszych klientów na temat firmy Mubli. Możesz również podesłać swój własny komentarz na nasz firmowy e-mail.

Polecam firmę Mubli. Realizacja w uzgodnionym terminie. Szybki montaż. Dobry kontakt z właścicielem. Wszystko spełnia nasze oczekiwania. Otrzymałem kompleksowe doradztwo w zakresie projektowania, doboru materiałów i rozwiązań technicznych ułatwiających pracę w kuchni. Polecamy w 100%.

avatar

Justyna z mężem

Kraków Podgórze

Gorąco polecam firmę Pana Mateusza. Nie spodziewałem się aż tak szybkiej realizacji. Meble kuchenne wykonane są bardzo solidnie i starannie. Pan Mateusz służył radą, a jego projekt spełnił nasze oczekiwania. Dla pana Mateusza liczy się fachowość wykonania i znakomity montaż. Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego.

avatar

Tomasz

Katowice

Serdecznie polecam firmę Pana Mateusza. Jest rzetelny i służy dobrą radą. Mam w sypialni szafę wnękową, w łazience szafkę oraz kuchnię. Mebel ma nieskazitelny i piękny wygląd. Żona jest bardzo zadowolona. Przyszłe projekty też będziemy realizować z firmą Mubli!

avatar

Mirosław

Wieliczka

Meble wymiar Kraków opinie Facebook & Google

Gdzie znaleźć najlepsze meble na wymiar w Krakowie? Poznaj opinie naszych klientów! Przekonaj się na własne oczy, że manufaktura mebli na wymiar Mubli to doskonałe meble na wymiar, stworzone z najlepszych materiałów.

Meble wymiar Kraków opinie z Google

Poznałeś już opinie na temat naszych mebli na wymiar z Krakowa! Dołącz do grona zadowolonych klientów! Skontaktuj się z nami. Uzyskasz darmową poradę i fachową pomoc!

Meble na wymiar Kraków

10

Czy polecasz firmę Mubli?

10.0/10

Zalety

  • Szybka realizacja
  • Jakość wykonania
  • Pomoc fachowców
  • Darmowa konsultacja i pomiar