Lamele ozdobne

Lamele ozdobne

Czym są lamele ozdobne? Jak ich używać? Jak skutecznie oddzielić salon od kuchni?
Poznaj naszą realizację

Lamele ozdobne to elementy drewnopodobne w postaci listew o grubości 4cm, w subtelny sposób wydzielają przestrzeń, w tym przypadku przestrzeń kuchenną od przestrzeni salonowej. Jako element dekoracyjny, znajdzie swoje zastosowanie również bezpośrednio na ścianie.

lamele ozdobne do kuchni na wymiar
lamele ozdobne
lamele ozdobne do kuchni na wymiar
lamele ozdobne do kuchni na wymiar

Czym są lamele ozdobne?

Listwy ozdobne to produkt wszechstronny, polecany przez większość dekoratorów wnętrz oraz architektów. Lamele mogą być zamontowane na ścianach, sufitach lub jako półprzezroczyste przegrody do wydzielenia przestrzeni. Lamele dekoracyjne tworzą ogólne wykończenie danej powierzchni wewnątrz. Skorzystaj z lameli dekoracyjnych by poczuć odrobinę prywatności. Wykończenie, które można zastosować w domu, mieszkaniu, biurze czy domu.

4.6/5 - (7 votes)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Lamele ozdobne

zabudowa biurowa z lamelami i stołem
Lamele ozdobne

Zabudowa biurowa z lamelami i stołem

Aranżacja zabudowy biurowej została zaprojektowana zgodnie z preferencjami klienta. Kącik biurowy zamyka ścianka wykonana z lameli, która świetnie oddziela przestrzeń biurową od przestrzeni salonowe. Jest to genialne rozwiązania gdy nie chcemy stawiać ścianki działowej budowlanej, a potrzebujemy wydzielić oddzielne pomieszczenie.

Sprawdź »
Zabudowa gardroby z lamelami
Zabudowa w pokoju

Zabudowa z ukrytym wejściem do garderoby i lamelami

Za pomocą płyty laminowanej udało się wydzielić osobne pomieszczenie jakim jest garderoba. Niepozorna ścianka złożona z regału, lameli, lustra i otwieranych drzwi stworzyła wejście do pomieszczenia zwanego garderobą, a dalej do łazienki. Zastosowanie płyty laminowanej do wykończenia ściany i wejścia okazało się strzałem w dziesiątkę!

Sprawdź »
Meble do łazienki

Drewnopodobny komin z oświetleniem LED

Wykonany przez nas komin z płyty laminowanej drewnopodobnej, w sposób perfekcyjny maskuje murowany komin wentylacyjny. Pionowy pasek ledowy oświetla przestrzeń i nadaje ciepły i przyjemny klimat.

Sprawdź »