Czarna kuchnia z jasnym drewnianym blatem

Czarna kuchnia z jasnym drewnianym blatem

Niezwykle nowoczesna czarna kuchnia. W całej kuchni zastosowanie znalazły fronty z płyty laminowanej w kolorze czarnej perły. ykończeniem całości jest blat w kolorze naturalnego drewna, który doskonale kontrastuje z ciemnymi meblami i nadaje kuchni ciepłego i subtelnego klimatu.
Poznaj naszą realizację

Układ kuchni w literę C. Cała konstrukcja złożona jest głównie z szafek dolnych, na które składają się szafka piekarnikowa, narożna pełniąca funkcje zlewowej, zmywarka do zabudowy, szafka otwierana od strony salonu oraz szufladowiec. Całość dopełniają sprzęty agd, które kolorystycznie idealnie wpasowały się w styl kuchni, a wykończeniem lewej strony jest lodówka wolnostojąca.

W środkowej części kuchni widnieją szafki górne o standardowej głębokości, na frezowane od dołu na ledy oraz wyposażone w funkcjonalne, regulowane półki. Prawa strona wiszącej części kuchni została ozdobionych skośnymi półkami.

Wyspa tworzy spójną całość z pozostałą częścią mebli, a blat który ją przykrywa posiada szerokość niestandardową, gdyż jest to niezbędny zabieg, aby pełni on dwie funkcje. Od strony kuchni służy jako część blatu roboczego, natomiast od strony salonu został on wypuszczony na odpowiednią głębokość, tak aby w sposób komfortowy pełnił rolę stołu jadalnego. Pomysł godny polecenia zwłaszcza, gdy zależy nam na zagospodarowaniu małej przestrzeni.

W całej kuchni zastosowanie znalazły fronty z płyty laminowanej w kolorze czarnej perły. Jeżeli chodzi o sposób otwierania to zarówno dolne jak i górne fronty wyposażone zostały w uchwyty krawędziowe, które umożliwiają swobodne otwarcie każdej z szafki. Wykończeniem całości jest blat w kolorze naturalnego drewna, który doskonale kontrastuje z ciemnymi meblami i nadaje kuchni ciepłego i subtelnego klimatu.


Zdjęcia poglądowe całej kuchni:Dane techniczne:

Układ kuchni:
– litera U

Fronty:

– kolor czarny, płyta laminowana czarna perła

Sposób otwierania:

– uchwyty przykręcane krawędziowe montowane od tyłu frontu

System szuflad i zawiasów:

– standardowe: GTV

System otwierania szafek górnych:

– fronty otwierane na bok: zawiasy GTV wraz zintegrowanym cichym domykiem

Wypełnienie przestrzeni pomiędzy szafkami górnymi 
a blatem:
– szare płytki (zakres klienta)

Ledy:

– tak, o odcieniu neutralnym


Kolor blatu:

naturalne drewno

UWAGA : blat drewniany z możliwością pomalowania na dowolny kolor

5/5 - (1 vote)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Czarna kuchnia z jasnym drewnianym blatem

Zielona kuchnia na wymiar glamour
Kuchnie glamour

Zielona Kuchnia Glamour ze złotymi elementami

Kolejna propozycja od firmy Mubli to Zielona Kuchnia Glamour. Cudowne frezowane fronty na indywidualne zamówienie klienta prezentują się znakomicie w zestawieniu ze złotymi dodatkami. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Przybyszewskiego w Krakowie. Zarówno projekt jak również wykonanie mebli na wymiar zostały dopasowane w 100% do wymagań klienta.

Sprawdź »
Biała kuchnia w połysku z drewnopodobnym kominem i wyspą
Kuchnie na wymiar

Biała kuchnia w połysku z drewnopodobnym kominem i wyspą

Elegancka a zarazem nowoczesna kuchnia to kolejna propozycja od firmy Mubli. Zabudowa kuchenna została wykonana na ul. Kazimierza Wielkiego w Krakowie. Klasyczne zestawienie białych frontów z czarnym kamiennym blatem, przełamane drewnopodobnym akcentem w postaci kominów prezentuje się genialne!

Sprawdź »