Zabudowa sypialni

Zabudowa sypialni

Elegancka zabudowa małej sypialni to nie lada wyzwanie. Zobacz jak sobie z nim poradziliśmy!
Poznaj naszą realizację

Zabudowa sypialni została podzielona na dwie części, z czego wyróżniamy podwieszoną część dolną oraz wiszącą część górną. Widoczne elementy w kolorze granatowym zostały wykonane z płyty laminowanej, natomiast fronty oraz bok zostały polakierowane na matowo w kolorze białym. W części górnej znajduję się szereg funkcjonalnych półek, które umożliwią przechowywanie odzieży. Przestrzeń pomiędzy częścią górna a dolną została wypełniona płyta laminowaną drewnopodobną, która zdecydowanie ociepliła wizualny efekt zabudowy, a także zabezpieczyła ścianę przed urazami mechanicznymi. Oświetlenie ledowe zastosowane w górnych szafkach pozwoli na doświetlenie przestrzeni sypialnianej, a także ociepla wizualny klimat całej zabudowy. Dyskretne otwieranie szafek górnych jak i dolnych za pomocą systemu tip-on.

Zabudowa małej sypialni – Zdjęcia:

5/5 - (1 vote)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Zabudowa sypialni

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi
Zabudowa w pokoju

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi

Obszerne wnęki w mieszkaniu są doskonałym miejscem na schowek, spiżarnie czy przechowywanie rowerów. Możliwość zamknięcia wnęki jest nieograniczona, nasz klient wybrał opcję z drzwiami otwieranymi, w kolorze dopasowanym do ścian w pomieszczeniu.

Sprawdź »
Biała zabudowa w pokoju meble na wymiar
Biurka i stoły

Zabudowa wnęki szafami wraz z częścią biurową

Biała zabudowa wnęki w sypialni to nasza najnowsza realizacja. Kompleksowe wykończenie całej ściany meblami na wymiar, pozwoliło na uzyskanie zabudowy 2w1. Jedna z części zabudowy to przestrzeń biurowa, natomiast druga to dwie pojemne szafy na przechowywanie odzieży. Całość wykonana w dwóch wersjach kolorystycznych, które tworzą spójny i stylowy projekt.

Sprawdź »
Zabudowa gardroby z lamelami
Zabudowa w pokoju

Zabudowa z ukrytym wejściem do garderoby i lamelami

Za pomocą płyty laminowanej udało się wydzielić osobne pomieszczenie jakim jest garderoba. Niepozorna ścianka złożona z regału, lameli, lustra i otwieranych drzwi stworzyła wejście do pomieszczenia zwanego garderobą, a dalej do łazienki. Zastosowanie płyty laminowanej do wykończenia ściany i wejścia okazało się strzałem w dziesiątkę!

Sprawdź »