Projekt przedpokoju

Zabudowa przedpokoju

Zabudowa przedpokoju przygotowana na wymiar pozwoli zaoszczędzić wiele miejsca nawet w małym mieszkaniu.
Poznaj naszą realizację
zabudowa przedpokoju
Zabudowa przedpokoju

Zabudowa przedpokoju zawiera siedzisko oraz szafę z drzwiami otwieranymi. Fronty zostały wykonane z płyty laminowanej w kolorze szarym, natomiast korpus oraz blat siedziska wykonany z płyty laminowanej drewnopodobnej. Funkcjonalne półki widoczne w części siedziskowej tworzą idealną przestrzeń na obuwie. Dopasowanie zabudowy do wymiarów pomieszczenia spowodowała maksymalne wykorzystanie przestrzeni, a także stworzyła komfortowe miejsce do zmiany oraz przechowywania garderoby wierzchniej.

Zabudowa przedpokoju na wymiar

Indywidualnie dobrane meble do przedpokoju mogą optycznie powiększyć powierzchnię korytarza oraz ułatwić przechowywanie odzieży czy zmianę obuwia. Zabudowa przedpokoju z siedziskiem którą zaprojektowaliśmy, zapewnia wygodę każdemu członkowi rodziny, który chce szybko zmienić obuwie. Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie fantastyczny i skrojony na miarę projekt przedpokoju lub dowolnego innych mebli na wymiar.

Garderoby Kraków – funkcjonalne i eleganckie

Eleganckie szafy i funkcjonalne meble to nasza specjalność. Zrealizowaliśmy wiele projektów dla Naszych Klientów z Krakowa, może spodobać Ci się nasza szafa wnękowa na wymiar.

To nie jedyny projekt przedpokoju wykonany przez naszą Manufakturę Mebli. Możesz być również zainteresowany naszym poprzednim projektem. Koniecznie zapoznaj się z projekt i aranżacja przedpokoju.

4.2/5 - (6 votes)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Zabudowa przedpokoju

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi
Zabudowa w pokoju

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi

Obszerne wnęki w mieszkaniu są doskonałym miejscem na schowek, spiżarnie czy przechowywanie rowerów. Możliwość zamknięcia wnęki jest nieograniczona, nasz klient wybrał opcję z drzwiami otwieranymi, w kolorze dopasowanym do ścian w pomieszczeniu.

Sprawdź »
Biała zabudowa w pokoju meble na wymiar
Biurka i stoły

Zabudowa wnęki szafami wraz z częścią biurową

Biała zabudowa wnęki w sypialni to nasza najnowsza realizacja. Kompleksowe wykończenie całej ściany meblami na wymiar, pozwoliło na uzyskanie zabudowy 2w1. Jedna z części zabudowy to przestrzeń biurowa, natomiast druga to dwie pojemne szafy na przechowywanie odzieży. Całość wykonana w dwóch wersjach kolorystycznych, które tworzą spójny i stylowy projekt.

Sprawdź »
Zabudowa gardroby z lamelami
Zabudowa w pokoju

Zabudowa z ukrytym wejściem do garderoby i lamelami

Za pomocą płyty laminowanej udało się wydzielić osobne pomieszczenie jakim jest garderoba. Niepozorna ścianka złożona z regału, lameli, lustra i otwieranych drzwi stworzyła wejście do pomieszczenia zwanego garderobą, a dalej do łazienki. Zastosowanie płyty laminowanej do wykończenia ściany i wejścia okazało się strzałem w dziesiątkę!

Sprawdź »