Toaletka 2 w 1 z lamelami

Toaletka z ozdobnymi lamelami

Toaletka z ozdobnymi lamelami. Mebel do sypialni 2 w 1! Elegancki i praktyczny.
Poznaj naszą realizację

Toaletka z ozdobnymi lamelami znajdzie swoje zastosowanie jako w każdej sypialni jako stolik z szufladami do makijażu i pielęgnacji , a także jako funkcjonalne biurko. Zastosowanie szeregu szuflad wydzieliło sprawną przestrzeń do zagospodarowania według wymagań i użytkowania właścicieli. Niebanalny wygląd zapewniły lamele przymocowane do powierzchni ściany, w kolorze dostosowanym do koloru korpusu zabudowy. Elementy te zostały wykonane z płyty laminowanej drewnopodobnej, natomiast fronty szuflad zrobione z płyty laminowanej w kolorze granatowym. Sposób otwierania to system tip-on, który umożliwi dyskretne, a zarazem wygodne korzystanie z wewnętrznej przestrzeni.

5/5 - (1 vote)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Toaletka z ozdobnymi lamelami

zabudowa biurowa z lamelami i stołem
Lamele ozdobne

Zabudowa biurowa z lamelami i stołem

Aranżacja zabudowy biurowej została zaprojektowana zgodnie z preferencjami klienta. Kącik biurowy zamyka ścianka wykonana z lameli, która świetnie oddziela przestrzeń biurową od przestrzeni salonowe. Jest to genialne rozwiązania gdy nie chcemy stawiać ścianki działowej budowlanej, a potrzebujemy wydzielić oddzielne pomieszczenie.

Sprawdź »
Biała zabudowa w pokoju meble na wymiar
Biurka i stoły

Zabudowa wnęki szafami wraz z częścią biurową

Biała zabudowa wnęki w sypialni to nasza najnowsza realizacja. Kompleksowe wykończenie całej ściany meblami na wymiar, pozwoliło na uzyskanie zabudowy 2w1. Jedna z części zabudowy to przestrzeń biurowa, natomiast druga to dwie pojemne szafy na przechowywanie odzieży. Całość wykonana w dwóch wersjach kolorystycznych, które tworzą spójny i stylowy projekt.

Sprawdź »
Zabudowa gardroby z lamelami
Zabudowa w pokoju

Zabudowa z ukrytym wejściem do garderoby i lamelami

Za pomocą płyty laminowanej udało się wydzielić osobne pomieszczenie jakim jest garderoba. Niepozorna ścianka złożona z regału, lameli, lustra i otwieranych drzwi stworzyła wejście do pomieszczenia zwanego garderobą, a dalej do łazienki. Zastosowanie płyty laminowanej do wykończenia ściany i wejścia okazało się strzałem w dziesiątkę!

Sprawdź »