Szafka RTV z biurkiem i lamelami

Szafka RTV z biurkiem i lamelami

Niesamowite połączenie białej szafki pod telewizor z nowoczesnym biurkiem. Zobacz minimalistyczne meble od manufaktury mebli na wymiar Mubli.pl
Poznaj naszą realizację

Szafka RTV z biurkiem i lamelami składa się z szafki pod telewizor wykonanej w całości z elementów lakierowanych na matowo w kolorze białym oraz dwóch szuflad wewnętrznych przykrytych cienkim blatem. Całość zdobią lamele dekoracyjne wykonane z płyty laminowanej drewnopodobnej, które idealnie komponują się ze wspomnianymi szufladami. Drewnopodobne elementy w postaci blatu i szuflad mogę pełnić funkcje biurka jak również toaletki. Wszystkie fronty otwierane za pomocą dyskretnego systemu tip-on.

5/5 - (1 vote)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Szafka RTV z biurkiem i lamelami

Szafka z regałami do salonu meble na wymiar beżowe
Meble na wymiar

Szafka RTV z regałem do salonu

Przedstawiamy propozycję zabudowy meblowej w salonie od firmy Mubli. Meble na wymiar do salonu stworzone na indywidualne zamówienie Klienta i dopasowane w 100% do jego potrzeb i preferencji, tak aby czas spędzony przed telewizorem cieszył oko wszystkich odbiorców.

Sprawdź »
zabudowa biurowa z lamelami i stołem
Lamele ozdobne

Zabudowa biurowa z lamelami i stołem

Aranżacja zabudowy biurowej została zaprojektowana zgodnie z preferencjami klienta. Kącik biurowy zamyka ścianka wykonana z lameli, która świetnie oddziela przestrzeń biurową od przestrzeni salonowe. Jest to genialne rozwiązania gdy nie chcemy stawiać ścianki działowej budowlanej, a potrzebujemy wydzielić oddzielne pomieszczenie.

Sprawdź »
Zabudowa gardroby z lamelami
Zabudowa w pokoju

Zabudowa z ukrytym wejściem do garderoby i lamelami

Za pomocą płyty laminowanej udało się wydzielić osobne pomieszczenie jakim jest garderoba. Niepozorna ścianka złożona z regału, lameli, lustra i otwieranych drzwi stworzyła wejście do pomieszczenia zwanego garderobą, a dalej do łazienki. Zastosowanie płyty laminowanej do wykończenia ściany i wejścia okazało się strzałem w dziesiątkę!

Sprawdź »