Szafa z lustrem przeuwnym

Szafa z lustrzanymi drzwiami przesuwnymi

Szafa z lustrem przesuwnym została wykonana na specjalne zamówienie. Zawiera wiele szuflad i zabudowę pod sam sufit.
Poznaj naszą realizację

Szafa z lustrzanymi drzwiami przesuwnymi została dopasowana na pełną wysokość pomieszczenia sypialnianego. Posiada dwa skrzydła drzwi przesuwnych z czego jedno wypełnione zostało lustrem, natomiast drugie płyta laminowaną drewnopodobną. Satynowy tor oraz profil znakomicie podkreślają drewnopodobny klimat. Zarówno bok szafy jak i jej wnętrze zostały wykonane z płyty laminowanej kolorystycznie bliźniaczej do prawego skrzydła drzwi. Układ wnętrza szafy został podzielony na dwie części, z dostępem od lewej i od prawej strony. Szafa z drzwiami lustrzanymi zawiera szereg półek i szuflad niezbędnych w zabudowie sypialnianej, a także drążki i pawlacz na wielkogabarytowe akcesoria.

5/5 - (1 vote)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Szafa z lustrzanymi drzwiami przesuwnymi

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi
Zabudowa w pokoju

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi

Obszerne wnęki w mieszkaniu są doskonałym miejscem na schowek, spiżarnie czy przechowywanie rowerów. Możliwość zamknięcia wnęki jest nieograniczona, nasz klient wybrał opcję z drzwiami otwieranymi, w kolorze dopasowanym do ścian w pomieszczeniu.

Sprawdź »
Biała zabudowa sypialni z ukrytym biurkiem w szafie
Meble na wymiar

Biała zabudowa w salonie Glamour wraz z ukrytym biurkiem

Biała zabudowa w salonie w stylu glamour – to nasz najnowszy projekt mebli na wymiar. Cudowna zabudowa w salonie na całą ścianę pomieszczenia robi ogromne wrażenie. Frezowane i lakierowane fronty z synchronicznym wzorem nadały szyku i elegancji całemu pomieszczeniu. Intrygującym elementem jest chowane stanowisko biurowe we wnętrzu szafy.

Sprawdź »
Biała zabudowa w pokoju meble na wymiar
Biurka i stoły

Zabudowa wnęki szafami wraz z częścią biurową

Biała zabudowa wnęki w sypialni to nasza najnowsza realizacja. Kompleksowe wykończenie całej ściany meblami na wymiar, pozwoliło na uzyskanie zabudowy 2w1. Jedna z części zabudowy to przestrzeń biurowa, natomiast druga to dwie pojemne szafy na przechowywanie odzieży. Całość wykonana w dwóch wersjach kolorystycznych, które tworzą spójny i stylowy projekt.

Sprawdź »
Zabudowa gardroby z lamelami
Zabudowa w pokoju

Zabudowa z ukrytym wejściem do garderoby i lamelami

Za pomocą płyty laminowanej udało się wydzielić osobne pomieszczenie jakim jest garderoba. Niepozorna ścianka złożona z regału, lameli, lustra i otwieranych drzwi stworzyła wejście do pomieszczenia zwanego garderobą, a dalej do łazienki. Zastosowanie płyty laminowanej do wykończenia ściany i wejścia okazało się strzałem w dziesiątkę!

Sprawdź »