Otwarta kuchnia, lakierowana na wysoki połysk z drewnianym blatem

Poznaj naszą realizację

Przestrzenna kuchnia w kształcie litery L, zawiera wszystko co niezbędne, aby czuć się w niej swobodnie i komfortowo. Jest ona wyposażona w dwa kominy, jeden od strony lewej zawierający mikrofalówkę oraz piekarnik w zabudowie, natomiast drugi pełniący funkcje lodówki w zabudowie z nadstawką.

Oprócz tego w lewej części kuchni znajdują się szafki wiszące, podzielone w taki sposób, aby część górna była otwierana za pomocą siłowników gazowych czyli front unoszony ku górze, natomiast dolna część szafek wiszących to pojemne przestrzenie, w których znajdziemy okap teleskopowy, a ich sposób otwierania jest standardowy czyli na bok. 

W prawej części kuchni została zagospodarowana część dolna w postaci szeregu funkcjonalnych szafek, w tym szafki zlewowej, zmywarki w zabudowie oraz szafek standardowych wyposażonych w półki. Przestrzeń na szuflady znalazła swoje miejsce pod kuchenką gazową, tuż obok szafki zlewowej. 

Kuchnie zdobią lakierowane fronty na wysoki połysk. Dolna część kuchni otwierana za pomocą wyfrezowanych uchwytów we froncie. Natomiast górna część otwierana systemem tip on oraz z za pomocą frontu, który został wypuszczony 1 cm poniżej linii korpusu.

Całość przykrywa drewnopodobny blat, który idealnie kontrastuje z frontami lakierowanymi na wysoki połysk. W miejscu okna został wykorzystany szerszy blat, który przechodzi w parapet, dzięki temu zyskujemy zdecydowanie więcej miejsca. 

Przestrzeń kuchenna została dodatkowo wyposażona w stół na wymiar, którego blat jest tego samego koloru co blat kuchenny, więc całość tworzy spójną i nowoczesną koncepcje.

Dane techniczne


Układ kuchni:
– litera L

Fronty:
– kolor biały, lakierowane na wysoki połysk

Sposób otwierania:
– uchwyty frezowane we froncie lakierowanym 
– system tip on

System szuflad i zawiasów:
– standardowe: GTV

System otwierania szafek górnych:
– fronty otwierane na bok: zawiasy GTV wraz zintegrowanym cichym domykiem

– fronty unoszone do góry siłownikami gazowymi (zawiasy + siłowniki gazowe)

Wypełnienie przestrzeni pomiędzy szafkami górnymi a blatem:
– biały lakobel
Ledy:
– tak, o odcieniu neutralnym

Kolor blatu:

5/5 - (1 vote)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Otwarta kuchnia, lakierowana na wysoki połysk z drewnianym blatem

Kuchnia szara z loftowymi elementami
Kuchnie loftowe

Kuchnia szara z loftowymi elementami

Nowoczesna i praktyczna kuchnia to kolejna propozycja od firmy Mubli. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Fabrycznej w Krakowie. Minimalistyczne wykończenie frontów przełamane dodatkami loftowymi dało efekt stylowej zabudowy kuchennej.

Sprawdź »
Zielona kuchnia na wymiar glamour
Kuchnie glamour

Zielona Kuchnia Glamour ze złotymi elementami

Kolejna propozycja od firmy Mubli to Zielona Kuchnia Glamour. Cudowne frezowane fronty na indywidualne zamówienie klienta prezentują się znakomicie w zestawieniu ze złotymi dodatkami. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Przybyszewskiego w Krakowie. Zarówno projekt jak również wykonanie mebli na wymiar zostały dopasowane w 100% do wymagań klienta.

Sprawdź »