Meble na wymiar
W kuchni spędzamy każdy dzień – kto z nas nie chciałby by była funkcjonalna i piękna z najlepszym wyposażeniem? Manufaktura Mebli Mubli oferuje Państwu wysokiej klasy meble kuchenne na wymiar – nowoczesne, solidne i wykonane z najlepszych komponentów.

O nas Manufaktura Mebli Na Wymiar Mubli

Twoje marzenia = Nasz projekt i realizacja

mubli - meble na wymiar- Kraków oferta
Mubli – meble na wymiar- Kraków oferta

Kuchnia na wymiar

  • Innowacyjność Naszego podejścia polega na profesjonalnym i szczegółowym omówieniu każdego aspektu wchodzącego w skład zamówienia. Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, aby efekty współpracy były na najwyższym poziomie i spełniały oczekiwania nawet bardzo wymagających odbiorców. Stawiamy nacisk na dokładne zrozumienie potrzeb klienta, precyzyjny pomiar oraz szybki i fachowy montaż.

Nasza deklaracja

  • Gwarantujemy, że zamówione u Nas meble będą wyglądały dokładnie tak, jak zostały one omówione w dniu pomiaru!

Darmowy pomiar i konsultacje

  • Podczas pomiaru prezentowane są alternatywne możliwości osiągnięcia podobnego efektu. Dzięki drobnym podpowiedziom fachowca możesz dowolnie skonfigurować swoje meble, nie rezygnując jednocześnie z Naszej jakości, a cena Twoich mebli będzie bardziej atrakcyjna dla Ciebie.

„Dobrze zaprojektowane przedmioty należą się każdemu. Gospodyni domowej i milionerowi.”

PHILIPPE STARCK

Naszą specjalizacją są kuchnie na wymiar, lecz nie ograniczamy się wyłącznie do nich. Zagospodarujemy każdą Twoją przestrzeń i wyposażymy ją w innowacyjne i praktyczne meble na wymiar.


Meble na wymiar

Najważniejsze pytania i odpowiedzi


Montaż kuchni w 1 dzień

Dzięki naszej sumienności i staranności efekty wykonania kuchni, będą w dużej mierze widoczne już po pierwszym dniu. W praktyce, na drugi dzień montażu zostają do dopracowania same detale. Czasami proces ten może wyglądać nieco inaczej w zależności od wymagań klienta. Dzieje się to tylko przy niestandardowych, wymagających większego nakładu pracy rozwiązaniach.

Szanujemy Twój czas i gwarantujemy, że wykonamy Twoją wymarzoną kuchnię w jak najkrótszym czasie! Zadowolenie klienta jest dla Nas najważniejsze!


Jak zaczynamy naszą współpracę? 

Pomiar 

W pierwszej kolejności umawiamy się z Tobą na pomiar. Przedstawiasz Nam swoje koncepcje na meble oraz wymagania i oczekiwania związane z całą realizacją zamówienia. Jeżeli nie masz wizji na swoje wnętrze nie obawiaj się, chętnie doradzimy i przedstawimy Nasz pomysł, który uzasadniony jest doświadczeniem. Skrupulatnie omówimy każdy element zamówienia i odpowiemy na wszystkie związane z tym pytania i wątpliwości.

Realizacja zamówienia 

Po zaakceptowaniu koncepcji Twojego pomieszczenia, następny krok należy wyłącznie do Nas. W czasie realizacji dokładamy wszelkich starań, aby meble przygotowane dla Ciebie były lustrzanym odbiciem założeń omówionych podczas pomiaru. Do Twojej dyspozycji jesteśmy przez cały okres trwania pomiaru oraz realizacji zamówienia.

Montaż

Ostatnim krokiem Naszej współpracy będzie montaż funkcjonalnych mebli na wymiar. Termin wykonania zlecenia będzie dostosowany do Twoich potrzeb oraz Naszych możliwości. Stawiamy duży nacisk na czas, aby był on maksymalnie najkrótszy. Nasi monterzy dołożą wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania. Gwarantujemy, że zamówione u Nas meble, w ostatnim dniu montażu, będą wyglądały dokładnie tak, jak zostały one omówione w trakcie pomiaru.


Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania? Chcesz rozwiać swoje wątpliwości albo umówić się na pomiar i stać się szczęśliwym posiadaczem wymarzonej kuchni to skontaktuj się z nami.

Możesz tego dokonać pisząc na adres :
meble@mubli.pl
lub dzwoniąc pod numer +48 503 309 099