Meblościanka z lamelami

Meblościanka z dekoracyjnymi lamelami - szafka RTV, meble do salonu.
Poznaj naszą realizację

Dzięki elementom na wymiar można stworzyć własną kompozycje meblową i dostosować ją do rzeczywistych wymiarów pomieszczenia. W tym przypadku meblościanka jest złożona z szafki RTV ciągnącej się na pełną długość ściany. Dodatkowo z szafki pionowej zabudowanej do samego sufitu, oraz dekoracyjnych lameli wykonanych z płyty laminowanej drewnopodobnej. Skrajna prawa listwa została na frezowana pod oświetlenie ledowe, które oświetla ścianę za telewizorem. Korpusy szafek jak również fronty wykonane zostały z płyty laminowanej w kolorze szarym. Całość tworzy przemyślaną koncepcje, a elementy w postaci lameli aranżują nowoczesną i stylową przestrzeń. 

Meblościanka z lamelami dekoracyjnymi – Zdjęcia:

5/5 - (1 vote)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Meblościanka z lamelami

Szafka z regałami do salonu meble na wymiar beżowe
Meble na wymiar

Szafka RTV z regałem do salonu

Przedstawiamy propozycję zabudowy meblowej w salonie od firmy Mubli. Meble na wymiar do salonu stworzone na indywidualne zamówienie Klienta i dopasowane w 100% do jego potrzeb i preferencji, tak aby czas spędzony przed telewizorem cieszył oko wszystkich odbiorców.

Sprawdź »
zabudowa biurowa z lamelami i stołem
Lamele ozdobne

Zabudowa biurowa z lamelami i stołem

Aranżacja zabudowy biurowej została zaprojektowana zgodnie z preferencjami klienta. Kącik biurowy zamyka ścianka wykonana z lameli, która świetnie oddziela przestrzeń biurową od przestrzeni salonowe. Jest to genialne rozwiązania gdy nie chcemy stawiać ścianki działowej budowlanej, a potrzebujemy wydzielić oddzielne pomieszczenie.

Sprawdź »
Zabudowa gardroby z lamelami
Zabudowa w pokoju

Zabudowa z ukrytym wejściem do garderoby i lamelami

Za pomocą płyty laminowanej udało się wydzielić osobne pomieszczenie jakim jest garderoba. Niepozorna ścianka złożona z regału, lameli, lustra i otwieranych drzwi stworzyła wejście do pomieszczenia zwanego garderobą, a dalej do łazienki. Zastosowanie płyty laminowanej do wykończenia ściany i wejścia okazało się strzałem w dziesiątkę!

Sprawdź »