Matowa biała kuchnia z drewnopodobnym blatem i wnęką

Matowa biała kuchnia z drewnopodobnym blatem i wnęką

Poznaj naszą realizację

Prezentujemy przejrzystą i bardzo przestronną kuchnie, która idealnie wpasuje się w minimalistyczne i nowoczesne wnętrza. Białe fronty lakierowane na matowo są opcją bardzo praktyczną, a zarazem bezpieczną, ponieważ współgrają z każdym kolorem, a zdecydowanie najlepiej komponują się z drewnianymi elementami. 

Kuchnia ta składa się w głównej mierze z szeregu szafek dolnych wyposażonych w szuflady o zróżnicowanej głębokości, z szafek zwykłych jak i narożnych zaopatrzonych w funkcjonalne półki, a także sprzętów kuchennych takich jak piekarnik czy zmywarka w zabudowie. Prawą stronę kuchni zamyka natomiast lodówka w zabudowie z nadstawką. Wspomniane elementy otwiera się za pomocą frezów wykonanych w lakierowanych frontach.  

W tak przestronnej kuchni szafki górne zajmują stosunkowo niewiele miejsca i znajdują się tylko w jednej jej części. Są to szafki zabudowane do samego sufitu, dzięki czemu wykorzystujemy maksymalną ilość przestrzeni przeznaczonej na tą zabudowę. Dzięki wypuszczonym frontom 1cm poniżej linii korpusu możemy w sposób dyskretny i wygodny skorzystać z wewnętrza szafek górnych. 

Elementem o którym należy wspomnieć jest wyspa, zintegrowana z całą zabudową kuchenną. Jest ona bardzo praktyczna i przeznaczona pod wyższe krzesła tzw. hokery. Dzięki temu możemy wygodnie skonsumować posiłek pomimo braku stołu jadalnego. 

Całość mebli kuchennych jak również wspomnianą wyspę, przykrywa blat laminowany drewnopodobny, który świetnie kontrastuje z bielą i ociepla jej wizualny odbiór. Z płyty laminowanej w bliźniaczym kolorze została wypełniona przestrzeń pomiędzy szafkami dolnymi a górnymi, a także została wykonana dekoracyjna wnęka otaczająca szafki wiszące. 

BIAŁA KUCHNIA – ZDJĘCIA:

BIAŁA KUCHNIA – DANE TECHNICZNE:

Układ kuchni:
-mocno, przestrzennie zabudowana

Fronty:

– kolor biały, lakierowane na matowo

Sposób otwierania:
– uchwyty frezowane we froncie lakierowanym 
– fronty wypuszczone 1cm poniżej linii korpusu

System szuflad i zawiasów:
– premium: BLUM

System otwierania szafek górnych:
– fronty otwierane na bok: zawiasy BLUM wraz zintegrowanym cichym domykiem

Wypełnienie przestrzeni pomiędzy szafkami górnymi a blatem:
– płyta laminowana w kolorze blatu

Ledy:
– tak, o odcieniu ciepłym

Blat:

Blat użyty do tej kuchni Kasztan – Berno
Struktura blatu
powloka-antybakteryjna
powloka-antybakteryjna
5/5 - (4 votes)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Matowa biała kuchnia z drewnopodobnym blatem i wnęką

Biało-czarna kuchnia z drewnopodobnymi elementami
Kuchnie na wymiar

Biało – czarna kuchnia z drewnopodobnymi elementami

Nowoczesna kuchnia z wyspą wolnostojącą to doskonałe połączenie dla miłośników prostoty i poczucia przestrzeni. Realizacja zabudowy kuchennej odbyła się na ul. Władysława Łokietka w Krakowie. Klasyczne połączenie czerni z bielą, przełamane drewnopodobnymi elementami, zawsze prezentuje się rewelacyjnie!

Sprawdź »
Kuchnia szara z loftowymi elementami
Kuchnie loftowe

Kuchnia szara z loftowymi elementami

Nowoczesna i praktyczna kuchnia to kolejna propozycja od firmy Mubli. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Fabrycznej w Krakowie. Minimalistyczne wykończenie frontów przełamane dodatkami loftowymi dało efekt stylowej zabudowy kuchennej.

Sprawdź »
Kuchnia z frontami sztukateryjnymi i z lustrem
Kuchnie glamour

Kuchnia z frontami sztukateryjnymi i z lustrem

Kuchnia z frontami sztukateryjnymi to Bestseller sezonu 2023 r. Zestawienie szarych frontów z drewnopodobnymi zawsze prezentuje się świetnie i nowocześnie. Połączenie dwóch różnych blatów nadało całej realizacji ciekawy i nietuzinkowy wygląd. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Banacha w Krakowie.

Sprawdź »