konsolka do łazienki wykonana na zamówienie

Konsolka do łazienki

Szukasz mebli łazienkowych? Nasza firma przygotuje dla Ciebie meble łazienkowe stworzone na wymiar!
Poznaj naszą realizację

Na zamówienie dla Naszego Klienta wykonaliśmy konsole do łazienki. Konstrukcja wykonana na wymiar, o dowolnym przekroju elementów stalowych, wybranych przez Klienta. Jak widać na zdjęciu, stelaż nie potrzebuje dodatkowych okuć w postaci płyty meblowej, aby wyglądać świetnie i pełnić swoją funkcje. Konsola w łazience może posłużyć jako toaletka, jeżeli zestawimy ją z lustrem dekoracyjnym i stworzyć nowoczesną przestrzeń dla każdej kobiety!

konsola do łazienki
konsola do łazienki

Konsolki łazienkowe coraz popularniejsze w domach Polaków

Konsolka na zamówienie to aktualnie zdecydowanie bardziej popularny wybór, niż tradycyjna szafka pod umywalkę. Co zachęca Polaków do coraz częstszego zamawiania mebli łazienkowych na wymiar? Odpowiedź jest prosta. Metraż łazienki typowego Polaka jest zazwyczaj bardzo mały. W łazience bowiem liczy się każdy zaoszczędzony i dobrze zagospodarowany centymetr. To właśnie tutaj spędzamy każdy nasz dzień. Wybierając meble łazienkowe tworzone na wymiar nie musimy się martwić, że coś się nie zmieści. Meble łazienkowe oferowane w popularnych sklepach są tworzone maszynowo, przez co nie zawsze pasują do każdego mieszkania, lub zabierając zbyt dużą ilość miejsca tworząc tłok – współpracując z manufakturą mebli Mubli – masz pewność, że Twój mebel będzie perfekcyjnie dopasowany 😉

Tak przygotowaną konsolkę łazienkową warto również udekorować! Na dolnym blacie możemy umieścić niezbędne przybory łazienkowe, ręczniki lub dekoracje. Na górnej części konsolki łazienkowej postawmy ozdobne flakony lub dozowniki na mydło.

5/5 - (1 vote)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Konsolka do łazienki

Białe meble łazienkowe do toalety
Meble do łazienki

Białe meble łazienkowe do toalety

Mała szafka pod umywalkę wraz z szafką nad geberitem tworzą komplet mebli łazienkowych na wymiar. Biały kolor frontów optycznie powiększył niewielką przestrzeń łazienkową.

Sprawdź »
Meble na wymiar

Beżowy zestaw łazienkowy

Do małej łazienki udało się nam stworzyć zestaw mebli w postaci szafki pod umywalkę oraz szafki nad geberitem. Komplet łazienkowy na wymiar perfekcyjnie wyposażył przestrzeń łazienkową.

Sprawdź »
Meble do łazienki

Drewnopodobny komin z oświetleniem LED

Wykonany przez nas komin z płyty laminowanej drewnopodobnej, w sposób perfekcyjny maskuje murowany komin wentylacyjny. Pionowy pasek ledowy oświetla przestrzeń i nadaje ciepły i przyjemny klimat.

Sprawdź »