Granatowo-–-brazowa-kuchnia-na-wymiar.j

Granatowo – brązowa kuchnia na wymiar

Nawet niewielka kuchnia może być piękna! idealne rozwiązanie dla małej przestrzeni kuchennej. Posiada dwa rzędy szafek wiszących o zróżnicowanych głębokościach, wyposażonych w półki.
Poznaj naszą realizację

Nawet mała kuchnia może być piękna i funkcjonalna.

Pozornie niewielka ale pojemna kuchnia, znajdująca się na jednej ścianie – idealne rozwiązanie dla małej przestrzeni kuchennej. Posiada dwa rzędy szafek wiszących o zróżnicowanych głębokościach, wyposażonych w półki. Dna niższych szafek wiszących, zostały na frezowane pod korytka ledowe oraz pod okap. W części kominowej znajduje się lodówka wolnostojąca, która świetnie komponuje się z resztą sprzętów AGD.


Dolna przestrzeń została wyposażona w szafkę zlewową, zmywarkę oraz piekarnik w zabudowie, szufladowiec o zróżnicowanej wysokości szuflad oraz standardową szafkę. Całość kuchni dopełnia panel poziomy jak i pionowy, który perfekcyjnie komponuje się z blatem tego samego koloru. Wszystkie fronty zarówno w części wiszącej jak i stojącej zostały wykonane z płyty laminowanej w kolorze granatowym oraz brązowym.


Elementem dodatkowym jest wyspa wolnostojąca, znajdująca się po przeciwnej stronie kuchni. Zdecydowanie dopełnia ona przestrzeń i tworzy dodatkowe miejsce, które można wykorzystać w postaci stołu jadalnego, bądź jako przedłużenie blatu roboczego. Kolor wyspy spójny z pozostałą częścią mebli.

Zdjęcia poglądowe całej kuchni:


Dane techniczne:

Układ kuchni:

 • linia prosta z osobną wyspą


Fronty:

 • kolor granatowy, płyta laminowana
 • kolor brązowy, płyta laminowana

Sposób otwierania:

 • system tip on
 • uchwyty przykręcane krawędziowe montowane od tyłu frontu

System szuflad i zawiasów:

 • Standardowe: GTV
 • System otwierania szafek górnych:
 • Fronty otwierane na bok: zawiasy GTV wraz zintegrowanym cichym domykiem
 • Wypełnienie przestrzeni pomiędzy szafkami górnymi a blatem:
 • Ciemno miedziane płytki (zakres klienta)

Ledy:

 • Tak, o odcieniu neutralnym
Ocena tych mebli na wymiar:

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Granatowo – brązowa kuchnia na wymiar

Zielona kuchnia na wymiar glamour
Kuchnie glamour

Zielona Kuchnia Glamour ze złotymi elementami

Kolejna propozycja od firmy Mubli to Zielona Kuchnia Glamour. Cudowne frezowane fronty na indywidualne zamówienie klienta prezentują się znakomicie w zestawieniu ze złotymi dodatkami. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Przybyszewskiego w Krakowie. Zarówno projekt jak również wykonanie mebli na wymiar zostały dopasowane w 100% do wymagań klienta.

Sprawdź »
Biała kuchnia w połysku z drewnopodobnym kominem i wyspą
Kuchnie na wymiar

Biała kuchnia w połysku z drewnopodobnym kominem i wyspą

Elegancka a zarazem nowoczesna kuchnia to kolejna propozycja od firmy Mubli. Zabudowa kuchenna została wykonana na ul. Kazimierza Wielkiego w Krakowie. Klasyczne zestawienie białych frontów z czarnym kamiennym blatem, przełamane drewnopodobnym akcentem w postaci kominów prezentuje się genialne!

Sprawdź »
Kuchnie loftowe

Nowoczesna czarna kuchnia z płyty laminowanej

Wspaniała aranżacja czarnej kuchni wykonanej w całości z płyty laminowanej. Fronty oraz widoczne elementy zewnętrzne zawdzięczają swój nowoczesny wygląd właśnie płyty laminowanej. Jest ona znakomitym zamiennikiem lakierów matowych zwłaszcza w ciemnych odcieniach

Sprawdź »