Czarna szafa do ciasnego mieszkania

Czarna szafa z drzwiami otwieranymi i lustrem

Czarna i pojemna szafa na wymiar. Idealnie pasuje do wąskiego korytarza.
Poznaj naszą realizację

Czarna szafa z drzwiami otwieranymi i lustrem posiada fronty szafy wykonane z płyty laminowanej w kolorze czarnej perły, natomiast lewe skrzydło drzwi zostało pokryte lustrem. Bok szafy jak również jej wnętrze wykonane z drewnopodobnej płyty laminowanej, która kolorystycznie świetnie dopełnia i rozjaśnia ciemną stronę zabudowy. Układ wnętrza to szereg funkcjonalnych półek, a także szuflad niezbędnych w szafie sypialnianej. Drzwi otwierane za pomocą uchwytów krawędziowych bezinwazyjnych, montowanych od tyłu frontu.

Szafy do ciasnego mieszkania – Kraków

Przykładem mebli na wymiar, które doskonale sprawdzą się w ciasnym mieszkaniu czy apartamentowcu, jest czarna szafa. Co ważniejsze, dzięki zabudowanej przestrzeni pod sufitem nasza szafa może pomieścić więcej ubrań i może być używana przez wszystkich członków rodziny. Wykonana przez mubli.pl szafa wpisuje się w nowoczesną stylistykę. Jej solidne wykonanie gwarantuje, że będzie meblem który przetrwa próbę czasu.

5/5 - (1 vote)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Czarna szafa z drzwiami otwieranymi i lustrem

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi
Zabudowa w pokoju

Zabudowa wnęki pod skosem drzwiami ryflowanymi

Obszerne wnęki w mieszkaniu są doskonałym miejscem na schowek, spiżarnie czy przechowywanie rowerów. Możliwość zamknięcia wnęki jest nieograniczona, nasz klient wybrał opcję z drzwiami otwieranymi, w kolorze dopasowanym do ścian w pomieszczeniu.

Sprawdź »
Biała zabudowa sypialni z ukrytym biurkiem w szafie
Meble na wymiar

Biała zabudowa w salonie Glamour wraz z ukrytym biurkiem

Biała zabudowa w salonie w stylu glamour – to nasz najnowszy projekt mebli na wymiar. Cudowna zabudowa w salonie na całą ścianę pomieszczenia robi ogromne wrażenie. Frezowane i lakierowane fronty z synchronicznym wzorem nadały szyku i elegancji całemu pomieszczeniu. Intrygującym elementem jest chowane stanowisko biurowe we wnętrzu szafy.

Sprawdź »
Biała zabudowa w pokoju meble na wymiar
Biurka i stoły

Zabudowa wnęki szafami wraz z częścią biurową

Biała zabudowa wnęki w sypialni to nasza najnowsza realizacja. Kompleksowe wykończenie całej ściany meblami na wymiar, pozwoliło na uzyskanie zabudowy 2w1. Jedna z części zabudowy to przestrzeń biurowa, natomiast druga to dwie pojemne szafy na przechowywanie odzieży. Całość wykonana w dwóch wersjach kolorystycznych, które tworzą spójny i stylowy projekt.

Sprawdź »
Zabudowa gardroby z lamelami
Zabudowa w pokoju

Zabudowa z ukrytym wejściem do garderoby i lamelami

Za pomocą płyty laminowanej udało się wydzielić osobne pomieszczenie jakim jest garderoba. Niepozorna ścianka złożona z regału, lameli, lustra i otwieranych drzwi stworzyła wejście do pomieszczenia zwanego garderobą, a dalej do łazienki. Zastosowanie płyty laminowanej do wykończenia ściany i wejścia okazało się strzałem w dziesiątkę!

Sprawdź »