Czarna matowa kuchnia z połyskującą wyspą

Cudowna i głęboka czerń jest ostatnio częstym wyborem wśród naszych Klientów. Ciemny kolor mebli jest również uniwersalną i unikatową formą zagospodarowania przestrzeni kuchennej. Matowe wykończenie w postaci frontów przełamuje duża wyspa o połyskującym czarnym odcieniu.
Poznaj naszą realizację

Cudowna i głęboka czerń jest ostatnio częstym wyborem wśród naszych Klientów. Ciemny kolor mebli jest również uniwersalną i unikatową formą zagospodarowania przestrzeni kuchennej. Matowe wykończenie w postaci frontów przełamuje duża wyspa o połyskującym czarnym odcieniu.

Czarna kuchnia zabudowana pod sam sufit

Meble kuchenne w lewej części tworzą zabudowę pod sam sufit, dzięki temu cała przestrzeń została wykorzystana maksymalnie co umożliwiło zyskanie więcej miejsca na przechowywanie zastawy, sprzętów czy artykułów spożywczych. 

Lodówka w zabudowanie została wkomponowana w ścianę co umożliwiło więcej przestrzeni na poruszanie się po kuchni. Wiszące szafki po sam sufit na jednakową głębokość, tworzą jednolitą i gładką powierzchnie. W części dolnej znajduje się szereg funkcjonalnych szafek: od szafki zlewowej, po piekarnik w zabudowie, a także niezbędny w każdej kuchni szufladowiec. 

Czarne fronty lakierowane na matowo w dolnej części zabudowy zostały wyposażone w uchwyty, natomiast w górnej części zostały wypuszczone 1 cm poniżej linii korpusu co umożliwi łatwe i intuicyjne otwarcie szafek. Odmiennym elementem w tego typu kuchni jest zastosowanie jasnego, kremowego blatu, a także oświetlenia ledowego znajdującego się pod szafkami wiszącymi. Całą zabudowę zdobi gruba, solidna i przede wszystkim połyskująca wyspa lakierowana na wysoki połysk również w kolorze czarnym, która świetnie gra z lacobelem w tych samych tonacjach.

Czarna kuchnia z połyskiem zdjęcia:

Dane techniczne:

Układ kuchni:

– w literę U z wyspą

Fronty:

– kolor czarny, lakierowane na matowo

Sposób otwierania:
– uchwyty standardowe 
– fronty wypuszczone 1cm poniżej linii korpusu

System szuflad i zawiasów:
– premium: BLUM

System otwierania szafek górnych:
– fronty otwierane na bok: zawiasy BLUM wraz zintegrowanym cichym domykiem

Wypełnienie przestrzeni pomiędzy szafkami górnymi a blatem:

– czarny lacobel

Ledy:

– tak, o odcieniu ciepłym

Do stworzenia czarnej matowej kuchni wykorzystaliśmy:

W1000 ST76 Biały plat premium to elegancki dekor gwarantujący wysokiej jakości powierzchnię. Struktura ST76 Mineral Rough Matt daje odczucie surowego kamienia. Struktura powierzchni na dekorze nie jest zbyt dominująca i tworzy eleganckie wykończenie na blacie roboczym.

5/5 - (4 votes)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Czarna matowa kuchnia z połyskującą wyspą

Biało-czarna kuchnia z drewnopodobnymi elementami
Kuchnie na wymiar

Biało – czarna kuchnia z drewnopodobnymi elementami

Nowoczesna kuchnia z wyspą wolnostojącą to doskonałe połączenie dla miłośników prostoty i poczucia przestrzeni. Realizacja zabudowy kuchennej odbyła się na ul. Władysława Łokietka w Krakowie. Klasyczne połączenie czerni z bielą, przełamane drewnopodobnymi elementami, zawsze prezentuje się rewelacyjnie!

Sprawdź »
Zielona kuchnia na wymiar glamour
Kuchnie glamour

Zielona Kuchnia Glamour ze złotymi elementami

Kolejna propozycja od firmy Mubli to Zielona Kuchnia Glamour. Cudowne frezowane fronty na indywidualne zamówienie klienta prezentują się znakomicie w zestawieniu ze złotymi dodatkami. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Przybyszewskiego w Krakowie. Zarówno projekt jak również wykonanie mebli na wymiar zostały dopasowane w 100% do wymagań klienta.

Sprawdź »