Nowoczesne biurka komputerowe

Nowoczesne biurka komputerowe

Biurko na specjalne zamówienie wykonane dla jednego z biur w Krakowie.
Poznaj naszą realizację

Nowoczesne biurka komputerowe na wymiar w całości zostały wykonane z płyty laminowanej o strukturze drewna, natomiast zewnętrzna zasłona na kable wykonana z płyty laminowanej w kolorze czarnej perły. Szufladka otwarta to przestrzeń dla klawiatury komputerowej, natomiast szufladka zamknięta służy jako schowek na akcesoria. Górną część biurek podpierają loftowe nogi, wykonane na wymiar przez Naszego spawacza, z profilu wybranego przez Klienta. Zostały one pomalowane w lakierni proszkowej na czarny mat, dzięki czemu wytrzymałość jak również jakość nóżek jest na najwyższym poziomie i nie należy obawiać się odpryśnięć lakieru czy widocznych zarysowań.

wizualizacja - projekt biurka komputerowego. Nowoczesne biurka komputerowe Kraków dla firm.

⬅️Tak wyglądała komputerowa wizualizacja biurka przed jego wykonaniem

A tak wyglądała finalna realizacja!

Komputerowy projekt nowoczesnego biurka opracowany dla Naszego Klienta został odwzorowany z niezwykłą dokładnością! 👌 Dokładnie tak, jak zażyczył sobie tego klient z Krakowa!

Nowoczesne biurka nowoczesne stworzone na zamówienie Kraków.

Potrzebujesz nowoczesnego biurka do komputera, które będzie wykonane na wymiar i pasowało do Twojego stylu pracy? Wykonane przez nas nowoczesne meble biurowe na wymiar sprostają nie tylko domowym potrzebom. Możemy przygotować również biurka na wymiar niezbędne w każdym biurze. Przygotujemy dla Ciebie wizualizację, wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

4.1/5 - (10 votes)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Nowoczesne biurka komputerowe

zabudowa biurowa z lamelami i stołem
Lamele ozdobne

Zabudowa biurowa z lamelami i stołem

Aranżacja zabudowy biurowej została zaprojektowana zgodnie z preferencjami klienta. Kącik biurowy zamyka ścianka wykonana z lameli, która świetnie oddziela przestrzeń biurową od przestrzeni salonowe. Jest to genialne rozwiązania gdy nie chcemy stawiać ścianki działowej budowlanej, a potrzebujemy wydzielić oddzielne pomieszczenie.

Sprawdź »