Biało szara kuchnia z drewnianymi wstawkami

Poznaj naszą realizację

Przestrzenna kuchnia składa się z dwóch niezależnych części. Zarówno w prawej jak i z lewej strony widnieją dolne szafki, które tworzą szereg funkcjonalnych przestrzeni. Znajdują się tam również szuflad o zróżnicowanej wysokości oraz zmywarka w zabudowie, a także miejsce przewidziane na piekarnik. Górne szafki zabudowane do sufitu z widocznym podziałem na strefę nadstawkową w kolorze drewna. 

W części białej znajdują się szafki, które zostały nafrezowane od dołu na ledy, a także wpuszczony został w jedną z nich okap podszafkowy. Zarówno część drewniana jak i część biała wysunięta na standardową głębokość, a fronty tworzą jedną wspólną płaszczyznę.

Z lewej strony kuchni przedłużony blat zakończony nogą, który idealnie pełni funkcję stołu jadalnego, bądź może służyć jako dodatkowy blat roboczy. Niestandardowy wygląd kuchni nadają matowe fronty lakierowane w kolorze szarym – dolne szafki, w kolorze białym – górne szafki oraz brązowe nadstawki wykonane z płyty laminowanej. 

Sposób otwierania to standardowe uchwyty montowane od przodu frontu, natomiast w nadstawkach zastosowany został system tip on. 

Całość zdobi drewnopodobny blat oraz w tym samym odcieniu płyta, która wypełnia przestrzeń pomiędzy górną a dolną częścią kuchni. Ilość funkcjonalnych szafek jak również zróżnicowana kolorystyka frontów umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni i nadaje domowy oraz przytulny charakter kuchni. 

Zdjęcia poglądowe całej kuchni:

Dane techniczne:

Układ kuchni:
– linia prosta

Fronty:

– kolor biały i szary, lakierowane w macie
– kolor “dąb kamienny,, płyta laminowana

Sposób otwierania:
– klasyczne uchwyty montowane od przodu frontu
– system tip on

System szuflad i zawiasów:
– standardowe: GTV

System otwierania szafek górnych:

– fronty otwierane na bok: zawiasy GTV wraz zintegrowanym cichym domykiem

Wypełnienie przestrzeni pomiędzy szafkami górnymi 
a blatem:
–  płyta w kolorze blatu

Ledy:

– tak, o odcieniu ciepłym


Kolor blatu:

5/5 - (1 vote)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Biało szara kuchnia z drewnianymi wstawkami

Kuchnia szara z loftowymi elementami
Kuchnie loftowe

Kuchnia szara z loftowymi elementami

Nowoczesna i praktyczna kuchnia to kolejna propozycja od firmy Mubli. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Fabrycznej w Krakowie. Minimalistyczne wykończenie frontów przełamane dodatkami loftowymi dało efekt stylowej zabudowy kuchennej.

Sprawdź »
Zielona kuchnia na wymiar glamour
Kuchnie glamour

Zielona Kuchnia Glamour ze złotymi elementami

Kolejna propozycja od firmy Mubli to Zielona Kuchnia Glamour. Cudowne frezowane fronty na indywidualne zamówienie klienta prezentują się znakomicie w zestawieniu ze złotymi dodatkami. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Przybyszewskiego w Krakowie. Zarówno projekt jak również wykonanie mebli na wymiar zostały dopasowane w 100% do wymagań klienta.

Sprawdź »