Biała kuchnia z drewnianym blatem i wyspą

Poznaj naszą realizację

Układ kuchni w linii prostej z lodówką i mikrofalówką w zabudowie oraz wolnostojącą wyspą.

Centralna część kuchni składa się z wiszących szafek zabudowanych do samego sufitu, ozdobionych skośnymi półkami od strony prawej w kolorze drewna. W dnach szafek zostały wpuszczone korytka na ledy z pominięciem szafki środkowej, w której został zamontowany pochłaniacz teleskopowy. Natomiast szafki dolne tworzą funkcjonalną całość składającą się z szafki zlewowej, trzech szuflad o zróżnicowej wysokości, szafek standardowych wyposażonych w półki oraz adekwatnie do górnej koncepcji półek narożnych.

Lodówka wraz z mikrofalówką znajdują się w dość nietypowym miejscu. Są one wbudowane w ścianę i zlicowane z jej powierzchnią, zaoszczędzimy w ten sposób sporo miejsca.

Wolnostojąca wyspa posiada użyteczne szafki oraz blat, który pełni dwie funkcje – od strony kuchni służy jako część blatu roboczego, natomiast od strony salonu został on na tyle wysunięty aby pełnił rolę stołu jadalnego. Jest to idealne rozwiązanie dla mniejszych przestrzeni.

W całej kuchni zastosowanie znalazły fronty lakierowane na wysoki połysk w kolorze białym. Jeżeli chodzi o sposób otwierania to w dolnych frontach nafrezowane zostały uchwyty, a w górnych front został wysunięty 1 cm poniżej linii korpusu. Zarówno blat kuchenny jak i półki narożne oraz wyspa zostały wykonane z drewnopodobnego materiału. Przestrzeń pomiędzy szafkami górnymi, a dolnymi wypełniona płytą drewnopodobną, w takim samym kolorze jak blat.


Zdjęcia poglądowe całej kuchni:


Dane techniczne:

Układ kuchni:
– linia prosta z osobną wyspą

Fronty: 
– kolor biały, lakierowane na połysk

Sposób otwierania: 
– uchwyt frezowany we froncie lakierowanym

System szuflad i zawiasów:
– standardowe: GTV

System otwierania szafek górnych:
– fronty otwierane na bok: zawiasy GTV wraz z integrowanym cichym domykiem

Wypełnienie przestrzeni pomiędzy szafkami górnymi a blatem:
– płyta w kolorze blatu

Ledy:
– tak, o odcieniu neutralnym

Kolor blatu: Dąb odwieczny

Szczegół
Struktura
Cała płyta
powloka-antybakteryjna
powloka-antybakteryjna

.

5/5 - (1 vote)

Spodobał ci się nasz projekt i wykonanie?

Stworzymy dla Ciebie podobny
dopasowany do Twojego mieszkania i wymagań.

Zadzwoń +48 503 309 099 lub napisz na adres: meble@mubli.pl
Oferujemy darmowy pomiar i wycenę, 100% indywidualny projekt oraz ekspresowy i fachowy montaż.

Zobacz podobne realizacje do
Biała kuchnia z drewnianym blatem i wyspą

Biało-czarna kuchnia z drewnopodobnymi elementami
Kuchnie na wymiar

Biało – czarna kuchnia z drewnopodobnymi elementami

Nowoczesna kuchnia z wyspą wolnostojącą to doskonałe połączenie dla miłośników prostoty i poczucia przestrzeni. Realizacja zabudowy kuchennej odbyła się na ul. Władysława Łokietka w Krakowie. Klasyczne połączenie czerni z bielą, przełamane drewnopodobnymi elementami, zawsze prezentuje się rewelacyjnie!

Sprawdź »
Zielona kuchnia na wymiar glamour
Kuchnie glamour

Zielona Kuchnia Glamour ze złotymi elementami

Kolejna propozycja od firmy Mubli to Zielona Kuchnia Glamour. Cudowne frezowane fronty na indywidualne zamówienie klienta prezentują się znakomicie w zestawieniu ze złotymi dodatkami. Realizacja zabudowy kuchennej została wykonana na ul. Przybyszewskiego w Krakowie. Zarówno projekt jak również wykonanie mebli na wymiar zostały dopasowane w 100% do wymagań klienta.

Sprawdź »